Magia świąt Bożego Narodzenia - trwa Jarmark Adwentowy na sanockim Rynku FOTORELACJA

Magia świąt Bożego Narodzenia – trwa Jarmark Adwentowy na sanockim Rynku FOTORELACJA

Już dziś na sanockim Rynku można poczuć przedświąteczną atmosferę. Jarmark Adwentowy to niepowtarzalna okazja, aby zaopatrzyć się we wspaniałe i niepowtarzalne upominki świąteczne dla swoich najbliższych.

Ozdoby i stroiki świąteczne, ręcznie malowane bombki cieszyły oko kupujących. Łasuchy mogły skosztować oraz zakupić wyroby regionalne: miody, przetwory, smakowite ciasta, grzańce oraz różne przysmaki. Zainteresowani mogli nawet otrzymać przepis. Nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania wraz z uczniami sanockiej szkoły muzycznej. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Avatni zagrała wspaniałe kolędy i pastorałki. Najmłodsi mogli skorzystać z warsztatów cukierniczych, plastycznych, a co niektórzy mogli posłuchać bajek. Jeśli nie mogli być Państwo z jakiegoś powodu w tym magicznym dniu na Jarmarku Adwentowym. Nic straconego. Sobota zapowiada się równie atrakcyjnie.

Magia świąt Bożego Narodzenia - trwa Jarmark Adwentowy na sanockim Rynku FOTORELACJAZapraszamy do naszej redakcji Tygodnika Sanockiego na wspólne czytanie bajek w sobotę o godzinie 10.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj