Turniej piłki halowej – Młodzieżowa Rada Miasta zaprasza

Do 8 stycznia może jeszcze jest sporo czasu, ale młodzież już zaprasza na turniej piłki halowej!

– Pomysł na organizację turnieju piłki nożnej mieliśmy od początku naszej kadencji, a z upływem czasu nasilało się przekonanie, że musimy działać aby młodzież sanocka też była zauważalna w naszym mieście – opowiada nam Grzegorz Nogaj, przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta.

–  Stąd pewnego dnia wpadłem na pomysł,  aby nasz turniej połączyć z przyszłoroczną edycją WOŚP, bo czemu nie.  Turnieje charytatywne cieszą się wielką popularnością, a to też szansa na pokazanie się młodych sanoczan,  na pokazanie swoich umiejetnosci.  Równocześnie przyczynienie się do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Jesteśmy młodymi ludźmi, ale dla nas też bardzo ważna jest pomoc innym. 

Turniej odbędzie się 8 stycznia 2020 roku w Centrum Sportowo Dydaktycznym na Uczelni Państwowej w Sanoku, będą brać w nim udział uczniowie szkół podstawowych wydelegowani przez swoich dyrektorów.

Młodzież bardzo serdecznie zaprasza na to wydarzenie również wszystkich rodziców oraz jeśli wyrażą na to zgodę dyrektorzy może i uczniów, aby przyjść kibicować i dorzucić swój „grosz” do puszki WOŚP.