Banery nadal straszą

Banery nadal straszą

Po raz kolejny zgłaszają się do nas czytelnicy sygnalizując, że problem z banerami wyborczymi nie został rozwiązany. Dzięki naszej poprzedniej interwencji część kandydatów, którzy ubiegali się w poprzednich wyborach parlamentarnych o mandat poselski zdjęło swoje plakaty oraz banery wyborcze.

Niestety w niektórych częściach miasta nadal straszą.

Niestety chociaż święta coraz bliżej, a od wyborów minęło już sporu czasu, to w niektórych częściach miasta nadal spoglądają na nas twarze kandydatów na posłów. Odebraliśmy kilka sygnałów od naszych czytelników, którzy zwrócili uwagę na duży baner znajdujący się przy ul. Heweliusza.

Banery nadal strasząZdjęcia zostały wykonane 14 grudnia przez naszego czytelnika.

Przypominamy, ze zgodnie z prawem komitety wyborcze mają 30 dni na usuniecie plakatów, transparentów oraz haseł, które zostały rozwieszone na czas trwania kampanii. Gminy, do których należy zgłaszać problem są zobowiązane do ich usunięcia na koszt danego komitetu wyborczego. Komitety wyborcze najpierw mogą zostać upomniane i zobowiązane do usunięcia plakatów, jednak gdy się z tego obowiązku nie wywiążą, może zostać nałożony mandat w wysokości od 20 zł do 500 zł.

dcz

I następne nadeslane, przed chwilą zdjęcie:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj