Tanecznym krokiem w Nowy 2020 Rok

Tanecznym krokiem w Nowy 2020 Rok

Tanecznym krokiem w Nowy 2020 RokTanecznym krokiem weszliśmy w Nowy 2020 Rok. Tym razem sylwester na sanockim rynku odbył się w rytmach muzyki łączącej wiele pokoleń. Mieszkańcy i goście podczas muzycznego wehikułu czasu odbyli muzyczny lot przez lata 80-te do czasów współczesnych. Największe przeboje ostatnich 40 lat zagrali dla nas Dj Chede Rac, Prykson Fisk beatboxer i Dj Bulb. Są to występujący od kilku lat w polskich i europejskich klubach instrumentaliści.

Tanecznym krokiem w Nowy 2020 RokPierwsze dzięki z głośników popłynęły już po 20.00. Przed północą życzenia bawiącym się złożył burmistrz miasta Tomasz Matuszewski wraz ze swoimi zastępcami Arturem Kondratem i Grzegorzem Korneckim. Burmistrz podziękował wszystkim za liczne przybycie: Niech rozpoczynający się właśnie 2020 rok będzie rokiem dobrym, spędzonym w otoczeniu przyjaciół i bliskich. Życzę Państwu, aby ten rok obfitował w dobre i mądre decyzje dla nas wszystkich, niech spełnią się wszystkie Wasze oczekiwania. Tradycyjnie o północy niebo nad sanockim rynkiem rozświetliły fajerwerki.

2 KOMENTARZE

  1. Ja się pytam dlaczego Tygodnik ma mieć tylko 16 stron! Czyja to decyzja??? Jako czytelnik stanowczo protestuje! W Sanoku jest mnóstwo osób starszych, które czekają na gazetę. Nie zmniejszajcie ilości stron!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj