Fiona - owczareczka szuka kochającego domu

Fiona – owczareczka szuka kochającego domu

 

Fiona – owczareczka, która całe swoje dorosłe życie spędziła na łańcuchu, pomimo takich doświadczeń ma pogodne usposobienie. Jest w wieku 10 lat, ale zachowuje się jak podlotek, wulkan energii.

W chwili obecnej przebywa w kojcu, nie przejawia agresji w stosunku do drugiego psa, ale cały czas marzy o wolności i spacerach. Nic dziwnego, Fionka chce sobie zrekompensować czas spędzony na uwięzi. Potrzebuje dużo miłości,cierpliwości i akceptacji a w zamian odda wszystko to co ma najcenniejszego – swoje serce i bezwarunkową miłość.

Ładnie spaceruje na smyczy i uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Fionka wraz ze swoimi towarzyszami niedoli i życia w koszmarnych warunkach, jedzenia zlewek i posłania z własnych odchodów została odebrana interwencyjne. Jej psie rodzeństwo Chmurka i Misio śpią już na kanapie i mają kochającą rodzinę.

To samo obiecaliśmy Fionie. Nie możemy jej zawieść! Fiona nie zostanie oddana na łańcuch. Kontakt w sprawie adopcji, pomocy, uzyskania więcej informacji: nr telefonu. 693972837, 695 273 839. Sunia przebywa w Sanoku na Podkarpaciu.

https://www.facebook.com/109530357310916/videos/906702826445091/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj