Nauka zdalna to wielkie wyzwanie - nowa ankieta Rady Dzieci i Młodzieży

Nauka zdalna to wielkie wyzwanie – nowa ankieta Rady Dzieci i Młodzieży

Drodzy Uczniowie!
Znajdujemy się dziś w wyjątkowym i niezwykle trudnym dla nas wszystkich czasie. Pandemia, z którą obecnie się zmagamy, spowodowała, iż władze naszego Państwa musiały podjąć decyzję o czasowym zawieszeniu funkcjonowania systemu jednostek oświaty. Nie oznacza to jednak, że proces kształcenia w naszym kraju zatrzymał się. Nauka zdalna to wielkie wyzwanie i test odpowiedzialności dla każdej i każdego z nas.

Chcielibyśmy, aby system nauki zdalnej umożliwiał kształcenie się na najwyższym możliwym poziomie, w jak najbardziej przyjaznej dla uczniów formie. Aby do tego doprowadzić potrzebujemy Waszego głosu. Musimy wiedzieć co, gdzie i w jaki sposób należy zmienić, aby zapewnić Wam odpowiednie warunki do nauki. Wszystko po to, abyśmy mogli stworzyć kompleksowe rekomendacje dla instytucji zajmujących się kształtowaniem systemu oświaty, nie tylko na poziomie krajowym, ale również w naszych regionach.

Wasz głos jest dla nas niezwykle cenny. Wypełnijcie ankietę i zyskajcie wpływ na system nauki zdalnej w Waszych miejscowościach!

Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej przesłała  ankietę dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich (zwłaszcza zdających w tym roku egzaminy ósmoklasisty i egzaminy maturalne). Na prośbę Rady Młodzieży Sanoka ankietę udostępniamy i prosimy o wypełnianie przez uczniów.

Ankieta: KLIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj