Sygnał czytelników - uwaga na złodziei!

Sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia swoich sklepów

 

Sieci handlowe w Polsce wydłużają godziny otwarcia swoich sklepów. To reakcja na zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Część nowych, ogłoszonych przez premiera Mateusza Morawieckiego obostrzeń weszło w życie z dniem 1 kwietnia.

Sieci handlowe wprowadzają zmiany, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Od 1 kwietnia w sklepie może przebywać w danym momencie trzy razy więcej klientów niż jest w nim kas lub stanowisk do płacenia (w tym samoobsługowych). Liczba ta dotyczy wszystkich kas, nie tylko czynnych w danym czasie.

Zmiany w sieci Kaufland

Pragniemy poinformować, że ze względu na wynikające z nowego rozporządzenia Rządu ograniczenie ruchu w marketach, chcąc nadal zapewniać naszym klientom możliwość dokonania niezbędnych zakupów, zdecydowaliśmy się wydłużyć godziny otwarcia naszych sklepów. Od 02.04 większość marketów Kaufland będzie funkcjonować od godz. 6:00 do godz. 23:00– poinformował Kaufland. 

Zmiany w sieci Biedronka

Od 2 kwietnia sklepy sieci Biedronka w całej Polsce będą czynne w godzinach 6.00-24.00. W dniach 7-10 kwietnia sklepy Biedronki będą czynne przez całą dobę

W przypadku sklepów sieci Biedronka, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowane informacje mają być także dostępne bezpośrednio w placówkach

Godziny otwarcia sklepów w Polsce wydłuża też Lidl. Co do zasady będą otwarte od 6.00 do 24.00, ale w kilku miastach w kraju część sklepów otwarta będzie całodobowo.

Zmiany w Lidlu

„Od 2 kwietnia większość sklepów sieci Lidl Polska jest czynna w godzinach 6.00-24.00, również w niedzielę handlową. Ponadto w ramach dodatkowych udogodnień część sklepów będzie funkcjonować w modelu całodobowym (24 godziny) np. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni czy Poznaniu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia pojawią się na stronie Lidl.pl oraz w aplikacji Lidl Plus” – czytamy w komunikacie sieci Lidl.

Firma dodaje, że aby wesprzeć swój zespół, rozpoczęła właśnie rekrutację na nowe stanowisko w sklepie o nazwie „pracownik wsparcia sprzedaży”.
Lidl Polska poinformował też, że w przyszłym tygodniu rozpocznie rozdawanie pracownikom przyłbic ochronnych.

SPRAWDŹ  WAŻNE KOMUNIKATY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj