XIX sesja Rady Miasta Sanoka - porządek obrad

XXVII Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Sanoka VIII kadencji

 

 

Przewodniczący Andrzej Romaniak na wniosek Burmistrza Miasta Sanoka zwołuje XXVII Nadzwyczajną sesję Rady Miasta Sanoka VIII kadencji. Sesja odbędzie się w dniu 22.04.2020 r., środa  o godz. 1600 w Sali Klubu Górnika przy ul. Grzegorza 2 w Sanoku.

porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Powołanie sekretarza sesji.
  3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
  4. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie ustalenia form pomocy dla najemców lokali użytkowych stanowiących własność Gminy Miasta Sanoka, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
  5. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przedłużenia terminów płatności rat podatku od nieruchomości dla przedsiębiorców, których płynność finansowa uległa pogorszeniu w związku z ponoszeniem negatywnych konsekwencji ekonomicznych z powodu COVID-19, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
  6. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia opinii o zmianie statutu Sanockiej Fundacji Rozwoju Sportu, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
  7. Informacja Burmistrza Miasta na temat aktualnych działań samorządowych,
  8. Zamknięcie obrad sesji.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną i konieczność dotrzymania wymogów bezpieczeństwa, w sesji będą brali udział tylko Radni, przedstawiciele Urzędu Miasta oraz osoby zabezpieczające od strony technicznej przebieg obrad.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj