Inwestycje drogowe w mieście

Inwestycje drogowe w mieście

2019 rok był rekordowym pod względem wydatków budżetu miasta Sanoka na inwestycje drogowe, gdyż wyniosły one ponad 17,5 mln zł!

Niemal 25 mln samorząd pozyskał z funduszów zewnętrznych. Remonty dróg skomplikowały też poruszanie się po mieście, wieczne korki dały wszystkim w kość. Jednak warto było przeczekać okres utrudnień, by dziś poruszać się bez większych problemów komunikacyjnych po mieście.

Teraz w dobie pandemii i uszczuplonego budżetu, miasto realizuje również przy wykorzystaniu środków zewnętrznych kolejne remonty m.in. ul. Tysiąclecia. Trwają prace przy budowach łączników do obwodnicy od ul. Łany i ronda Beksińskiego. Z Funduszu Dróg Samorządowych zostanie przebudowana ul. Stawiska.

O przeznaczeniu materiałów wtórnych na doraźne remonty wiosenne wspominaliśmy też wcześniej. Druga część obwodnicy Sanoka znalazła się w rządowym programie budowy 100 obwodnic. Sanok zyskał dzięki remontom ul. Krakowskiej i Rymanowskiej, a na poprawę wizerunku miasta dla wjeżdżających do Sanoka od strony Krosna i Rzeszowa wpłynął również remont ul. Piastowskiej. Pozostaje liczyć na dalszy rozwój infrastruktury drogowej w mieście.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj