Porozumienie z Instytutem Sportu. Otwieramy Ośrodek Szkolenia Hokeja na Lodzie

Kibice „Niedźwiadków” na frekwencyjnym podium

Na portalu planethockey.com opublikowano raport dotyczący frekwencji na trybunach polskich lodowisk. Do analizy wzięto cztery seniorskie ligi – Polską Hokej Ligę, 1. ligę (MHL) 2. ligę słowacką oraz Polską Ligę Kobiet. Do statyk nie liczono meczy oddanych walkowerem oraz tych, gdzie kluby nie podały takich informacji.

Liderem klasyfikacji średniej frekwencji na domowych meczach była Re-Plast Unia Oświecim, którzy na swoje spotkania przyciągnęli średnio 1660 kibiców. 

Jak czytamy na stronie planetofhockey.com,drugie miejsce zajęła drużyna z Sanoka. „Niedźwiadki” rozegrały zaledwie 10 spotkań, a średnia frekwencja kibiców na trybunach wynosiła po 1400. Biorąc pod uwagę, iż drużyna rozgrywała mecze w 2. lidze słowackiej kibicie nie zawiedli i dzięki temu drużyna może poszczycić się znakomitym wynikiem.

Pomimo gry w niższej lidze, kibicie nie stracili swojego zapału i tłumnie odwiedzili Arenę Sanok, co pokazali nie tylko na meczach drużyny grającej w 2. lidze słowackiej, ale i również na meczach Nieźdzwiadków w lidze MHL – gdzie średnia frekwencja wyniosła aż 486 kibiców. 

Brawo!

 

Źródło: planetofhockey.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj