Sanoczanie zagrają w Polskiej Hokej Lidze?

Czy po kilkuletniej przerwie sanoccy hokeiści powrócą do najwyższej w hierarchii klasy męskich rozgrywek w hokeju na lodzie i zagrają w Polskiej Hokej Lidze? Burmistrz Tomasz Matuszewski spotyka się z przedstawicielami sanockich firm i mówi, że to jest możliwe!

– Podjęliśmy decyzję o starcie hokejowej drużyny seniorskiej w najwyższej klasie rozgrywkowej – Polskiej Hokej Lidze. Jak ważne jest to zadanie, mające na celu nie tylko promocję miasta, wszyscy zdajemy sobie sprawę. Główni sponsorzy, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie, odwiedzili mnie w urzędzie miasta i zadeklarowali swoją pomoc i wsparcie dla sanockiego hokeja – informuje burmistrz. – Biorąc pod uwagę środki, jakie muszą być zabezpieczone na działalność drużyny, zorganizowałem akcję angażowania wszystkich podmiotów gospodarczych, instytucji, osób prawnych, by w miarę możliwości wspomagały drużynę i rozwój sanockiego sportu. Liczy się każda kwota, każdy gest wspierający sanocki sport. Dla obecnych i przyszłych sponsorów przygotowaliśmy też specjalne oferty reklamowe, które zachęcą innych do włączenia się w akcję wspierania sanockiego sportu – deklaruje burmistrz.
W spotkaniu z burmistrzem uczestniczyli prezes firmy Ciarko Ryszard Ziarko, prezes firmy Automet Group Józef Leśniak oraz prezes klubu UKS „Niedźwiadki” Michał Radwański.

8 KOMENTARZE

  1. nie pasuje? To nie chodź… Bez twoich pieniędzy za bilet też dadzą radę. Nikt nie będzie płakał uwierz… Tak normalnie funkcjonują kluby…mają sponsorów, którzy na nie łożą. Miasto nie ma obowiązku utrzymaywania drużyny, źle to się działo przez ostatnie lata i teraz niektórzy mają bzdurne wyobrażenie, jak powinno wyglądać finansowanie… Nie miasto, a właśnie sponsorzy. Ale… Każda okazja jest dobra by ponarzekać na burmistrza, co? Nie tym razem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj