STS Sanok wraca do gry w najwyższej klasie rozgrywek. Marek Ziętara obejmuje stery

STS Sanok wraca do gry w najwyższej klasie rozgrywek. Marek Ziętara obejmuje stery

 

Dzień 15 lipca na długo zapisze się w pamięci kibiców sanockiego hokeja. Po 4 sezonach przerwy drużyna STSu zagra w ekstraklasie. Od dłuższego czasu pojawiały się spekulacje, że być może w tym roku się uda. Dziś to pewne.

Informacja o przystąpieniu w rozgrywkach PLH obiegła internet dzień wcześniej, ale to właśnie 15 lipca została potwierdzona podczas zwołanej konferencji prasowej w Arenie.

O tej wiadomości jako pierwszy, zebranych dziennikarzy poinformował burmistrz miasta Tomasz Matuszewski, który od początku swojej kadencji mówił, że dołoży wszelkich starań, by sanocki hokej znów promował miasto.

– Będzie to czas wzmożonej pracy, abyśmy godnie reprezentowali sanocki hokej w polskiej lidze – powiedział na wstępie Tomasz Matuszewski.

Za sterami sanockiego hokeja ponownie stanie Marek Ziętara (z którym drużyna z Sanoka zdobyła Mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012). 50 letni szkoleniowiec ostatnie dwa lata pracował w PKH Gdańsk.

Cieszę się bardzo, że los znów pokierował mnie do Sanoka, bo jak wszyscy pamiętamy miałem okazję tu pracować i był to wspaniały czas dla nas wszystkich – powiedział Ziętara. – Pamiętam wiele osób, które tutaj wtedy ze mną współpracowały oraz oczywiście świetnych kibiców. Cieszę się, że będę miał okazję znów pracować w Sanoku. 

Więcej w najbliższym numerze Tygodnika.

esw

Ekstraliga wraca do Sanoka! Marek Ziętara ponownie za sterami drużyny STS!

Opublikowany przez Tygodnik Sanocki Środa, 15 lipca 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj