Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Burmistrz z wotum zaufania i absolutorium

Podczas XXX Sesji Absolutoryjnej, która odbyła się dzisiaj tj. 23 lipca Rada Miasta Sanoka udzieliła burmistrzowi Sanoka, Tomaszowi Matuszewskiemu wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za 2019 rok.

Rada udzieliła burmistrzowi absolutorium za wykonaniu budżetu za 2019 rok. W poprzednim roku rada udzieliła absolutorium jednogłośnie. Podczas dzisiejszego głosowania jeden radny był przeciw. W głosowaniu wzięło udział 17 radnych: Teresa Lisowska, Zofia Kordela – Borczyk, Sławomir Miklicz, Radosław Wituszyński, Andrzej Romaniak, Piotr Kot,Beata Wróbel, Maciej Drwięga, Agnieszka Kornecka – Mitadis, Wanda Kot, Adam Kornecki, Bogusława Małek, Henryka Tymoczko, Grażyna Rogowska – Chęć, Grzegorz Kozak, Ryszard Karaczkowski. Jedynym radnym który, zagłosował przeciwko był radny Roman Babiak. Nie było głosów „wstrzymujących się”.

W głosowaniu nad udzieleniem wotum zaufania burmistrzowi również wzięło udział 17 radnych. Tym razem radny Roman Babiak wstrzymał się od głosu.

https://crv.pl/archiwum-podkarpackie-rada_miasta_sanok

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. Czy ten starszy pan mógłby przejść na emeryturę? Jak można porównywać Sosenki z 1999 roku do obecnych i w ogóle tak farmazonić. Oddać Sosenki sanoczanom – jak? Na noclegownie dla żuli spod Alfy bo chyba tylko do tego się nadają!

  2. Oto recepta jak zaistnieć w mediach lokalnych .Tego właśnie dokonał dzisiaj radny RM Sanoka Roman Babiak z dzielnicy Olchowce . Co do sensowności jego argumentacji to lepiej może sie nie wypowiadać .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj