Wstąp na sanocki Jarmark Ikon 

Wstąp na sanocki Jarmark Ikon 

Podczas tegorocznego Jarmarku Ikon w Sanoku, swoje wyroby prezentuje ponad 100 wystawców z Polski i zagranicy. Jarmarkowi towarzyszą koncerty, pokazy filmów dokumentalnych o Bieszczadach oraz warsztaty garncarskie.

Jarmark Ikon to cykliczna impreza plenerowa, która od lat odbywa się na sanockim Rynku. Co roku ściąga ona z całej Polski miłośników karpackich ikon, również i turystów, którzy w sierpniu odpoczywają w Bieszczadach.

Jarmarkowi będą towarzyszyły koncerty – m.in. muzyki dawnej, muzyki cerkiewnej oraz orkiestry dętej, ponadto pokazy filmów dokumentalnych o Bieszczadach oraz prezentacja wydanej przez wydawnictwo Austeria prozy Kalmana Segala.

Organizatorzy zapewniają też, że w trakcie trwania Jarmarku, nie zabraknie atrakcji dla dzieci – w planach są niedzielne warsztaty garncarskie, natomiast przez całą sobotę dla najmłodszych będą dostępne popularne „dmuchańce”.

Szczegółowy program: KLIK

W związku z zagrożeniem epidemicznym organizatorzy proszą jednocześnie o stosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa: zachowanie bezpiecznej odległości od innych uczestników, zakrywanie ust i nosa, częsta dezynfekcja rąk oraz w miarę możliwości płatność bezgotówkowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj