500 kilometrów dla 4 łap

Sanoczanka Katarzyna Łagożny chcąc pomóc bezdomnym pieskom, wpadła na wyjątkowy pomysł. Ruszyła na wyprawę z Ustronia do Wołosatego. Poniżej link do zrzutki na szczytny cel pod nazwą „500 kilometrów dla 4 łap”.

– Już dzisiaj – kontynuacja akcji charytatywnej, której podjęliśmy 11 sierpnia wieczorem!
Twórzmy wspólne dobro, bo dobra karma wraca ze zdwojoną siłą. Wywołajmy po raz kolejny uśmiech w postaci merdającego ogonka. Będę wdzięczna za każde udostępnienie zrzutki, wpłacenie każdej złotówki o wartości miliona. Psiaki mogą znaleźć bezpieczny dom – nie pozwólmy im czekać! Każdy chce kochać i być kochanym, tym bardziej nie pozwólmy im czekać. Pokażmy, że jesteśmy wdzięczni za ich obecność! – napisała na swoim profilu społecznościowym Katarzyna Łagożny. 

Do akcji dołączył się znany sanocki grafik Mateusz Kulikowski, który zaprojektował plakat. Grafika będzie nagrodą dla tych, którzy wpłacą na zrzutkę przynajmniej 25 zł. Plakat jest limitowany i nie będzie innej możliwości go zdobycia.

– Inspirowany mitologicznym Ortosem, dwie głowy, dwa kierunki to symbol wyboru. My też mamy wybór wspomóc wspaniałą inicjatywę lub wrócić do swoich spraw. Co wybierzemy, zależy od nas – komentuje Mateusz. 

Wędrówkę sanoczanki będziemy śledzić i relacjonować na bieżąco. Zachęcamy do wpłat na sanockie przytulisko.

Link do zrzutki:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj