Miniskatepark - otwarcie w sobotę. Młodzież już testuje obiekt

Miniskatepark – otwarcie w sobotę. Młodzież już testuje obiekt

Już w najbliższą sobotę 29 sierpnia o godz. 12.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Miniskateparku przy ul. Mickiewicza. Będą mu towarzyszyły imprezy sportowe, aktywizujące całe rodziny.

Obecnie trwają jeszcze prace wykończeniowe. Nie przeszkadza to jednak młodzieży, która już testuje obiekt.
– Jest naprawdę świetnie! Tylko prosimy, by dzieci które przychodzą omijały błoto i nie śmieciły na skateparku – powiedzieli nam młodzi chłopcy, którzy dziś testowali rampę. – Cieszymy się, że będziemy mieli gdzie trenować!

Zapraszamy na sportowe zakończenie wakacji!

Zapraszamy miłośników dwóch kółek, deskorolek i hulajnóg. Wymagane jest posiadanie własnego sprzętu. Przewidziano m.in. konkursy z nagrodami dla dzieci w wieku powyżej 12 roku życia. Będzie przejazd rowerami na czas. Młodzi sanoczanie zaprezentują popisową jazdę i akrobacje na nowo powstałym obiekcie. Starsi spróbują swoich sił w przejeździe hulajnogami elektrycznymi i segwayami. Imprezę uatrakcyjnią występy zespołu akrobatycznego Spartanie oraz pokaz grupy break-dance.

Impreza odbędzie się w ramach realizacji projektu pn. „Aktywni na Szlaku Ikon – rowerem z Sanoka do Humennego” Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Organizatorzy proszą o przestrzeganie procedur dotyczących przestrzegania reżimu sanitarnego w związku z ogłoszonym stanem epidemii na terenie RP, obowiązujących podczas imprezy sportowej, przede wszystkim o zachowanie dystansu społecznego, noszenie maseczek i częstą dezynfekcję rąk.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj