Pożegnanie lata przy Ławeczce z JPII        

Pożegnanie lata przy Ławeczce z JPII

 

POEZJA – MUZYKA – ZABAWA

MIĘDZYBRODZIE. Modlitwą o pokój na świecie i o ustanie korona wirusa rozpocznie się  spotkanie  w bliskości Ławeczki z JPII. Poświęcona „siłą żywiołów” 11 czerwca  tego roku stała się atrakcją turystycznego szlaku wiodącego obok cerkiewki, która obchodzi 120-lecie swego istnienia. Panującą tu ciszę przerwie w ostatnią  niedzielę wakacji  recytacja poezji oraz  śpiew pieśni religijnych na czele z ulubioną przez św. Jana Pawła II „Barką”. Nie powinno zabraknąć  także innych np. chwytających za serce pieśni ludowych, nawiązujących   w swojej treści do piękna otaczającej to miejsce  przyrody.

Plenerowe spotkanie pozwoli uczestnikom na zachowanie bezpiecznej odległości; dodatkowo będzie można ze sobą przywieść własne rozkładane krzesełka. Być może uda się przygotować dla najmłodszych dodatkowe atrakcje, jak  dmuchane zjeżdżalnie czy malowanie twarzy oraz liczne konkursy i zabawy.    Uwaga! Dzieci wyłącznie pod stałą opieką osób dorosłych.

Zapraszamy w niedzielę 30 sierpnia 2020 roku na trawnik przy międzybrodzkiej cerkiewce. Początek spotkania o godz. 16:00.  W tym czasie wnętrze świątyni będzie otwarte dla modlących się  i zwiedzających.

pr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj