Bieg Rodzinny św. Maksymiliana – utrudnienia w ruchu

Bieg Rodzinny św. Maksymiliana – utrudnienia w ruchu

 

W związku z organizowaną przez Rektorat św. Maksymiliana w Sanoku Rodzinną Pielgrzymką Biegową, w dniu 12 września 2020 r. w godzinach 13-14 nastąpią utrudnienia w ruchu na ulicach: Zagrody, Cichej, Konarskiego, Wesołej, Kasprzaka, Zagumnej, Szklanej, Jasińskiego, Stolarskiej,  Robotniczej, Jesiennej, Wspólnej i Działkowej. 

Informacje o biegu

Z wielką radością ogłaszamy, iż we wrześniu każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji – Rodzinna Pielgrzymka Biegowa św. Maksymiliana w Sanoku rusza już 12 września 2020 roku!

Mamy nadzieję, że zechcecie razem z nami upamiętnić w ten sposób 100. rocznicę Cudu nad Wisłą, którą w tym roku świętujemy. Bieganie to co prawda nie salwy honorowe i składanie wieńców, ale w ten nieco inny sposób również można uczcić ważne dla naszego kraju wydarzenia – ubrani w narodowe barwy, z hymnem na ustach i myślą o bohaterach w sercu przez wspólne spędzenie czasu dajemy świadectwo sobie nawzajem i każdemu obok. Niech nie zabraknie całych rodzin, młodszych, średnich i starszych, maluchów w wózkach spacerowych, czy śmiałków o lasce – zapraszamy wszystkich!

Nie należy zbytnio martwić się kondycją jako że przygotowane został dwie trasy: 2 km dla początkujących sportowców i 5 km dla nieco bardziej wprawionych zawodników. Wszelkie informacje dotyczące biegu znajdują się w Regulaminie poniżej.

Organizacyjnie jesteśmy w dobrym miejscu i mamy nadzieję, że zmieniające się restrykcje sanitarne nie staną nam na drodze, ale Wasze bezpieczeństwo przy takich imprezach cenimy najbardziej. By być na bieżąco z ewentualnymi zmianami, zapraszamy do śledzenia zarówno strony internetowej jak i Facebook’a.

A tych, którzy mimo wszystko pobiec nie mogą zachęcamy do pomocy, bo dobrych rąk nigdy za wiele! Zainteresowanych szczegółami biegowego wolontariatu zapraszamy do kontaktu z ks. Michałem Kozakiem (mailowego, telefonicznego lub facebook’owego, można też zagadać osobiście 🙂).

Organizatorzy

Regulamin, zapisy KLIK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj