Otylia Jędrzejczak ponownie zawita do Sanoka już 7 października

Otylia Jędrzejczak ponownie zawita do Sanoka już 7 października

Mistrzyni olimpijska w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka przeprowadzi treningi i szkolenia motywacyjne dla uczennic klas VII i VIII szkół podstawowych oraz szkół średnich, w ramach organizowanej akcji „Mistrzynie w szkołach 2020”

Celem wydarzenia jest upowszechnianie aktywności ruchowej, rozbudzenie ducha sportu, motywowanie młodzieży do zainteresowania różnymi formami działalności sportowej oraz samodzielnego podejmowania ćwiczeń fizycznych. Ubiegłoroczna edycja Otylia Swim Tour cieszyła się dużą popularnością wśród uczestników. Czerpanie z wiedzy i doświadczeń wybitnych polskich sportowców jest najlepszym motywatorem do podejmowania aktywności fizycznej przez młodzież.

Ze względu na sytuację COViD-19 liczba miejsc jest ograniczona. Koordynatorami akcji po stronie Sanoka są dyrektorzy szkół podstawowych i średnich, którzy przyjmują zgłoszenia udziału. Ostateczna weryfikacja uczestników zostanie przeprowadzona przez Fundację. Projekt jest realizowany przy współpracy samorządu Miasta Sanoka i Fundacji Otylii Jędrzejczak oraz dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj