NAJWIĘKSZE SUPERMARKETY W SANOKU

 

Sanok – jedno z najpiękniejszych miast w województwie podkarpackim. Ma długą i sławną historię, a obecnie jest to idealna lokacja do spokojnego i przyjemnego życia zarówno dla stałego mieszkańca, jak i turysty. W znacznym stopniu komfortowość zamieszkiwania w Sanoku zapewniają liczne supermarkety, których znajdziemy tu około kilkudziesięciu. Dzisiaj opowiadamy o największych z nich.

 

Galerie handlowe: doskonałe miejsce na większe zakupy

Największą i najbardziej nowoczesną galerią w Sanoku jest Galeria Sanok, położona przy Jagiellońskiej 30. W tym centrum handlowym na powierzchni 7800 m2 znajdują się popularne supermarkety, w tym: drogeria Rossmann, sklepy odzieżowe (Medicine, Quiosque, Wrangler, Wólczanka, Wrangler, Reserved), RTV Euro AGD, Bricomarche i wiele innych.

 

Galeria Posada – to miejsce lokalizacji kilkudziesięciu sklepów, w których oferowane są produkty przemysłowe i spożywcze. Tym co wyróżnia tę galerię jest to, że otwarte są w niej liczne sklepy lokalnych przedsiębiorców, na przykład sklep myśliwiecki Bieszczady, sklep sportowo-turystyczny San-Sport, sklep odzieżowy o pięknej nazwie Magnolia i wiele innych. Nie zabrakło w tym miejscu także znanych sieciowych supermarketów, wśród których są: Intermarche, Jysk, Play, 4F i wiele innych.

 

Wśród mniejszych galerii, również cieszących się popularnością w Sanoku, są Galeria Dąbrówka oraz Pasaż Handlowy Czerwona Torebka.

 

Popularne supermarkety w Sanoku

Mieszkańcy Sanoka, jak i reszta Polaków, bardzo doceniają możliwość taniego kupowania oraz różnego rodzaju zniżek, dlatego wśród najbardziej lubianych supermarketów w mieście można wymienić Kaufland, Biedronkę, Lidla oraz Lewiatana. Przed udaniem się na zakupy w wymienionych sklepach, warto zapoznać się z ich ofertą promocyjną. Na przykład, możesz przeglądać promocje w gazetkach od Kaufland na Rabato Polska – pomoże to nie tylko taniej kupić produkty żywnościowe, ale także różne korzystne drobiazgi do Twojego mieszkania.

 

Wśród najczęściej spotykanych supermarketów w Sanoku warto wspomnieć przede wszystkim o sklepach Żabka i Biedronka – łącznie placówek handlowych tych sieci znajdziemy w mieście kilkadziesiąt, a ich zaletą są:

 

  • Zawsze jakościowe towary w ofercie;
  • Dogodna lokalizacja (dobre miejsce do zakupów znajdziemy dosłownie w każdej części miasta);
  • Liczne zniżki i promocje, dostępne dla klientów co tydzień;
  • Posiadanie cotygodniowych gazetek promocyjnych, pozwalających zapoznać się z asortymentem i kupić zróżnicowane towary ze zniżką minimum 10%.

Mieszkańcy Sanoka, tak jak i większości całego kraju, drobne zakupy robią w Żabce, a na większe udają się do takich popularnych sieci: Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum i wiele innych. Nie mniejszą popularnością cieszą się także sieci krajowe, oferujące produkty lokalne lub polskiego pochodzenia w przystępnych cenach. Wśród nich można wymienić: Euro Sklep, Odido, Premium Nasz Sklep, Sokołów, Zielony Koszyk, Hitpol, Passa, Potęga Tradycji i wiele innych.

 

Merkury Market – miejsce, gdzie mieszkańcy Sanoka udają się, jeśli decydują o zrobieniu remontu lub drobnych napraw w domu. Z  kolei artykuły gospodarstwa domowego kupowane są w sklepach rozmieszczonych w wymienionych powyżej galeriach handlowych. Jest to jednocześnie gwarancją niskiej ceny i wysokiej jakości kupowanych produktów. Jeśli żyjesz w Sanoku lub przebywasz w tym mieście z krótką wizytą oraz planujesz kupić AGD, zachęcamy do zapoznania się z gazetką promocyjną supermarketu RTV Euro AGD. Gazetka ukazuje się co tydzień i pozwala znacznie oszczędzać na popularnych towarach dostępnych w tej sieci.

 

Analizując listę supermarketów w Sanoku znajdziesz praktycznie wszystkie popularne w Polsce sklepy, jednak jeśli jesteś zainteresowany większym asortymentem towaru lub chcesz odwiedzić jakiś konkretny sklep, z Sanoka można łatwo wybrać się do jednego z największych supermarketów w Krakowie – Galerii Krakowskiej, Parku Handlowego Zakopianka, Galerii Bonarka, Galerii Bronowice i wielu innych.

Sanok – przyjemne miasto na dłuższy lub krótki pobyt, które jeszcze bardziej przyjemnym uczynią nowoczesne supermarkety w których można kupić tanie towary, a jednocześnie cechujące się wysoką jakością. Udając się na zakupy w Sanoku, obowiązkowo zapoznaj się z gazetkami promocyjnymi sklepów, które zamierzasz odwiedzać – w ten sposób wydasz na zakupy znacznie mniej, a jednocześnie możesz kupić bardziej jakościowe towary, w tym te z edycji limitowanych.

Życzymy zatem przyjemnych i opłacalnych zakupów!

Materiał zewnętrzny/sponsorowany