Z Rzeszowa prosto do Sanoka

Z Rzeszowa prosto do Sanoka

W Rzeszowie na dwóch najważniejszych wyjazdach w kierunku południowym stanęły znaki drogowe turystyczne informujące o głównych atrakcjach turystycznych Sanoka.
Dotyczy to ul. Podkarpackiej i ul. Sikorskiego tuż przy granicy miasta Rzeszowa.
– Dziękuję za przychylność władzom Rzeszowa i serdecznie zapraszam wszystkich do zwiedzania naszego pięknego miasta – mówi burmistrz Tomasz Matuszewski.

Z Rzeszowa prosto do Sanoka

12 KOMENTARZE

  1. I uważam, że Agatko brakuje Ci Jacka. Przytulił by, wychędożył od razu na świat patrzyłabyś radośniej! I nie szukała problemów tam gdzie ich nie ma! Nieprawdaż?

  2. Miasto dba o muzea, bo ruch turystyczny to podstawa istnienia gastronomii i hoteli. Także tylko przyklasnąć. I widać sensowna robotę, bo jest głośno o Beksinskim, ale warto zadbać, żeby to zainteresowanie trwało. Gratulacje za pomysł wystawy w Rzeszowie, jest fajny ruch w mediach na ten temat. Marta Półtorak mówi, że to pomysł burmistrza. Tak trzymać.

  3. Zal mi was. Apropo pomysłów to co z porodówka? Lubicie sobie sami pisac komentarze? Po co od razu taka złośliwość? Wystarczy napisac coś nie po waszej mysli i ot przyklad. A wystawa to nic nadzwyczajnego w Rzeszowie.

  4. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak to jest? Zamek i skansen są jednostkami podlegającymi pod powiat? Czyli nie powiat, a miasto o nie dba? Tak to jest?

  5. Dokladnie tak a jak tylko wspomnisz o szpitalu to jest atak ze to powiat… a kto obiecywał porodówke, kto pisal list otwarty dotyczacy szpitala?? No to teraz będzie akcja redakcja w ciągu max pół godziny zacznie pokazywać swoje nerwy???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj