Zgłoś rodzinę w potrzebie - pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Zgłoś rodzinę w potrzebie – pozwól, by dotarła do niej Szlachetna Paczka!

Od kilku miesięcy żyjemy w innej rzeczywistości. Znacznie trudniejszej i bardziej wymagającej. Obecny stan dodatkowo niepokoi, bo bieda i ubóstwo wielokrotnie zamykane są za drzwiami, nikt o nich nie wie, często nikt się nie domyśla. A one są i każdego dnia sprawiają, że w sercu dziecka gaśnie iskierka – iskierka nadziei, iskierka wiary, że życie może być lepsze.

Szlachetna Paczka oraz osoby z nią związane od 2001 roku zmieniają historie ludzi w potrzebie. Otwierają drzwi, których od lat nikt nie otwierał, docierają do ludzi, którzy nigdy nie mieli w zwyczaju prosić o pomoc. Dzięki ciężkiej pracy wolontariuszy i darczyńców cuda naprawdę się zdarzają!

Daj szansę – zgłoś rodzinę w potrzebie

Do Szlachetnej Paczki włączane są Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Wolontariusze docierają do prawdziwej biedy – tej niezawinionej i ukrytej. Mądrą pomoc otrzymują Ci potrzebujący, którzy mimo słabości walczą o zmianę swojej sytuacji, nie są bierni, nie czekają na jałmużnę. Ale również Ci, którzy nie poradzą sobie sami – ubodzy seniorzy czy niepełnosprawni. Paczka ma być dla nich umocnieniem w ich zmaganiach, przywróceniem nadziei i wiary w bezinteresowną dobroć ludzi. Znasz taką rodzinę? Zgłoś ją, dasz jej szansę na lepsze jutro.

Chcesz zgłosić rodzinę w potrzebie? Zrobisz to tutaj:

https://moja.szlachetnapaczka.pl/zglaszam/witaj

Kontakt z oddziałami w naszym regionie:

Szlachetna Paczka Sanok: https://www.facebook.com/szlachetnapaczkasanok/

Szlachetna Paczka Lesko: https://www.facebook.com/Szlachetna-Paczka-Lesko-1490787314368413/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj