Dobro krąży, dobro wraca

Dobro krąży, dobro wraca

Nie tak dawno pisaliśmy o fundacji „Prosty Gest”, która ufundowała wychowance sanockiego Domu Dziecka remont kawalerki. Niedługo później od fundacji Żłobek nr 2 otrzymał prezent w postaci małej lodówki, gofrownicy i kompletu zabawek.

Zbliża się Mikołaj i pracownicy Żłobka postanowili przekazać dobro dalej. Po pierwsze założyli grupę na Facebooku z licytacjami, której  celem jest wsparcie Julii Korneckiej, a po drugie szykują dla niej paczkę pełną prezentów na Mikołaja. Jak tylko skompletują podarunek, poprosimy, by podzieli się zdjęciem z czytelnikami Tygodnika.

Kim jest Julia?
– Julia to wyczekane przeze mnie dziecko.  Podczas porodu doszło do ostrego niedotlenienia, co miało konsekwencje w dalszym życiu i zdrowiu Juleczki. Obecnie zmaga się z wieloma schorzeniami, min. porażenie mózgowo-dziecięce, padaczką lekooporna, refluks i owrzodzenie przełyku, przedwczesne pokwitowanie i wiele innych. Jula jest dzieckiem leżącym, karmiona jest pegiem. Największym problemem jest padaczka lekooporna z którą cały czas walczymy. Obecnie próbujemy kolejnej metody, mianowicie diety ketogennej, która jest bardzo kosztowna, niestety mój budżet domowy nie jest wystarczający, aby móc zapewnić wszystkie potrzebne rzeczy. Dlatego też jestem zmuszona prosić o pomoc ludzi dobrej woli o wsparcie w leczeniu Julii – opowiada mama Julii, Marlena.
Jak wcześniej wspomnieliśmy, dobro krąży i trafia tam gdzie trzeba. Fundacja Prosty Gest zobowiązała się opłacać faktury Julii za pampersy, wkłady i środki czystości.
Gdyby ktoś chciał może również dodać coś od siebie, podajemy nr konta fundacji:
25 1090 2750 0000 0001 4477 0954 w tytule: darowizna dla Julki.
Każdy również może dołączyć do grupy, gdzie można cokolwiek wystawić na licytację lub wylicytować podarowane rzeczy. link: https://www.facebook.com/Licytacje-dla-Juleczki-na-leczenie-108795171046509
Dobro krąży, dobro wraca

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj