Zmiany w zarządzie SPGK

Dominik Witek złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Kierował spółką od kwietnia do końca grudnia 2020 roku. Przyjął propozycję PZU Zdrowie S. A. i objął funkcję członka zarządu.

– Praca w Sanockim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej była dla mnie cennym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo ma potencjał, sprawnie wykonuje zadania spółki komunalnej, podjęło współpracę z PGE Energia Ciepła, która powinna w najbliższym czasie przynieść wymierne efekty w dziedzinie rozwoju ciepłownictwa i poprawy jakości powietrza. Po uzgodnieniu z burmistrzem wdrożyliśmy kilka ważnych zadań dotyczących m.in. rozwoju transportu publicznego, projektu energetycznego w ciepłowni Kiczury czy też remonty dróg miejskich. Jestem pewien, że ich ciągłość zostanie zachowana. Sanok jest pięknym miejscem, poznałem tutaj wiele życzliwych osób i z radością będę do Sanoka wracał. Tymczasem chcę podejmować kolejne wyzwania i zmierzyć się z nimi – mówi Dominik Witek.

– Bardzo wysoko oceniam współpracę z prezesem Witkiem. Przez ostatnie miesiące ubiegłego roku w miejskiej spółce zaszły zmiany, które oceniam jako pozytywne. Nie był to łatwy rok, tym bardziej cieszy mnie fakt, że tak wiele udało się zrobić. Gratuluję Dominikowi Witkowi nowego stanowiska. Jest młodym, ambitnym człowiekiem i propozycja, jaką otrzymał od PZU Zdrowie S. A. to szansa rozwoju jego osobistej kariery – podsumowuje burmistrz Tomasz Matuszewski.

W piątek 8 stycznia w godzinach popołudniowych odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej SPGK, podczas którego zostanie wybrany nowy prezes spółki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj