Wybieramy POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2020

Wybieramy POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU 2020

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu na POLSKO-SŁOWACKIE WYDARZENIE ROKU w którym nagradzane są najciekawsze, najbardziej innowacyjne wydarzenia zrealizowane w ramach mikroprojektów z obszaru Euroregionu Karpackiego w roku 2020.

Tegoroczna nagroda ma szczególne znaczenie, bowiem ze względu na pandemię beneficjenci napotkali wiele trudności przy realizacji swoich działań. To dzięki ich zaangażowaniu i determinacji udało się zorganizować ciekawe i inspirujące wydarzenia.
Dlatego też tym chętniej zachęcamy do glosowania. A że najlepiej oceniają uczestnicy i widzowie to Wam oddajemy głos. Jeżeli brałeś udział w imprezie polsko-słowackiej, byłeś jej organizatorem lub po prostu widziałeś.
Głosowanie odbywa się poprzez lajkowanie wybranego kandydata (zachęcamy polubień wybranego wydarzenia przy opublikowanych komentarzach).  Możecie też napisać własny komentarz. Każdy głos oddany przez uczestnika na dane wydarzenie liczy się tylko raz. Głosowanie trwa do 31.03.2021 r.

Wydarzenie z największą liczbą polubień i pozytywnych komentarzy wygrywa. Link do głosowania KLIK
Lista wydarzeń nominowanych do nagrody w tym roku:
– Plener fotograficzny dla fotografów przyrody i kultury w Bieszczadzkim PN
– Otwarcie miniskateparku w Sanoku
– Otwarcie dróg wspinaczkowych w Czarnorzekach
– Warsztaty garncarskie w Zarszynie
– Warsztaty komunikacji marketingowej w Przeworsku
Regulamin konkursu oraz opisy poszczególnych wydarzeń dostępne są na naszej stronie internetowej: www.karpacki.pl/aktualnosci/art,941,wybieramy-polsko-slowackie-wydarzenie-roku-2020.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj