Decyzja o poszerzeniu granic Sanoka wymagała odwagi – komentarz burmistrza

Powoli dobiegają końca konsultacje społeczne ws. poszerzenia granic. Temat wywołuje ogromne emocje w różnych środowiskach. Wkrótce dowiemy się, jak zagłosowali sanoczanie, do 7 marca potrwają konsultacje w gminie Sanok.

W kolejnych etapach radni podejmą stosowne uchwały w tej sprawie, a wniosek trafi na biurko wojewody podkarpackiego Ewy Leniart. Ostateczną decyzję podejmie rada ministrów. Burmistrz odniósł się do ostatnich wystąpień zarówno mieszkańców zainteresowanych sołectw jak i innych środowisk, które zabierają głos w sprawie poszerzenia granic: „Chcę powiedzieć mieszkańcom sołectw, że wsłuchuję się uważnie w głosy ich przedstawicieli. Niektóre mnie przekonują, ponieważ brzmią szczerze i skupiają się na pokazaniu dorobku lokalnej społeczności. Inne – wręcz przeciwnie, ponieważ ich jednym przesłaniem jest atak.” Odsyłamy do całego wystąpienia burmistrza miasta Sanoka zamieszczonego w materiale filmowym:

2 KOMENTARZE

  1. Zmieńcie płytę bo na wymioty zbierasię z tymi bajeczkami o przyłączaniu. Mirszkancy wiosek mówią NIE i tyle w tym temacie. Za dwa skonczą sie wasze problemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj