To już 4. edycja akcji

4. edycja akcji „Przesyłka od serca”

 

To już 4. edycja akcji "Przesyłka od serca", z okazji Dnia Kobiet. Pomysł na pierwszą zrodził się spontanicznie,To już 4. edycja akcji „Przesyłka od serca” z okazji Dnia Kobiet. Pomysł na pierwszą zrodził się spontanicznie, a pozytywny odbiór przerósł oczekiwania organizatorów. Setki serc z upominkiem trafi na ręce pacjentek przebywających w tym dniu na oddziałach onkologicznych na terenie kilku województw.

– Akcję wspierają firmy Automet GROUP Spółka Jawna i AGENDA2000 oraz Studio Vimbo . Tegorocznego zamieszania nie byłoby bez naszego Partnera oraz sponsora z Krosna Rodzinnej Firmy TMS & TK-Royal. To wspaniali, otwarci ludzie o wielkich sercach. Szalenie kreatywni i pełni pasji do tego co robią. Wspierają nas od kilku lat. To właśnie oni tworzyli te serca. Dziękujemy wszystkim zaangażowanych w wydarzenie – skomentowała akcję Anna Nowakowska prezes Sanitas. 

Ten rok jest szczególny.

– W tym roku pacjentki, do których adresujemy przesyłkę znalazły się w podwójnie trudnej sytuacji. Z jednej strony są poddane wymagającemu procesowi leczenia onkologicznego, z którym wiąże się odczuwanie różnych, często mało przyjemnych emocji, a z drugiej strony obostrzenia związane z sytuacją epidemiczną w kraju często uniemożliwiają zaspokojenie ich istotnych potrzeb. Mam tutaj na myśli m.in. potrzebę kontaktu z innymi ludźmi, bliskości, które wpływają na poczucie dobrostanu psychicznego . Mamy nadzieję, że ten drobny upominek chociaż na chwilę wywoła uśmiech na ich twarzach i przypomni, że nie są w tej całej sytuacji same – Monika Wietecha psycholog podsumowała tegoroczną akcję.

– Współpraca z Sanitasem to była szybka decyzja i bardzo spontaniczna. Zaczęło się od tego że w jednym z portali internetowych zobaczyłem, że Sanitas na akcje lepi serduszka. Wtedy pomyślałem że przecież mamy maszyny i moglibyśmy coś takiego zaprojektować i wykonać, a nóż się uda. Tak się zaczęła nasza współpraca. Trzeba czasami zrobić coś od siebie, od serca. Coś, co będzie cieszyć nas i innych. Nie ukrywajmy, żadne pieniądze nie zastąpią tego uśmiechu drugiej osoby, która znajduje się w tej trudniejszej chwili swojego życia  – podsumował działania Sanitasu Tomasz Jaracz  Właściciel Firmy TMS&TK Royal z Krosna.

– Biorę udział w akcjach Saniatsu od lat. Panuje tutaj bardzo fajna atmosfera. Tym razem przygotowaliśmy upominki dla pacjentek onkologicznych na Dzień Kobiet. Miło mi, że mogę być pomocny i sprawiać radość innym- dodał Kamil Świdnicki – wolontariusz, uczeń ZS nr 2 w Sanoku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj