Rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 walczą o remont stołówki - pomóżmy w głosowaniu

Rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 walczą o remont stołówki – pomóżmy w głosowaniu

 

Rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku, proszą o nagłośnienie akcji i wsparcie w próbie zdobycia nagrody, którą może być nawet remont szkolnej stołówki. Stołówka od wielu lat nie była remontowana i nie może spełniać swojej funkcji. Catering dla dzieci jest zamawiany z zewnątrz.

Jak pomóc rodzicom z SP nr 9? 

Wystarczy zarejestrować się i po zalogowaniu oddać głos na SP 9 w Sanoku. Głosować można, a nawet trzeba codziennie. Jeśli ktoś ma paragon na większy sprzęt Amica to może go zarejestrować i wtedy szkoła zdobędzie  więcej punktów.

Oto link do całej akcji i szczegóły:
https://kolorowestolowki.amica.pl/o-akcji

Szkoła z największą liczbą głosów w rankingu szkół w każdej z trzech kategorii: do 150 uczniów, szkół do 350 uczniów i szkół powyżej 350 uczniów, wygra realizację odmiany stołówki o wartości 80 000 zł! Następne 6 szkół (zajmujące miejsce drugie i trzecie w każdej kategorii) otrzyma voucher o wartości 5 000 zł na wyposażenie jadalni w sprzęt AGD marki Amica. Głosowanie trwa do 15.05.2021.

1 KOMENTARZ

  1. W ubiegłym roku biblioteka miejska dostała 2,2 mln zł dofinansowania, muzeum historyczne 50 tys, tygodnik sanocki generujący coroczne straty dostał od miasta również wsparcie finansowe. Sp9 pod kogo podlega? Pod viceburmistrza – dawnego dyrektora tejże szkoły, rodzice nie będą robić remontów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj