Sanoczanie wyróżnienie przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Sanoczanie wyróżnieni przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego

Tomasz Matuszewski, burmistrza Sanoka oraz Leszek Puchała zostali wyróżnieni przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego oraz Fundację PTSR. Otrzymali tytuł Ambasadora SM. Natomiast podziękowania Serca Serc otrzymała nasza redakcyjna koleżanka Edyta Wilk. Serdecznie gratulujemy.

W Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala zakończenia SyMfonii serc. Z okazji zakończenia kampanii edukacyjno-informacyjnej SyMfonia serc Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, w trakcie Gali, wyróżniło osoby i instytucje, które w sposób szczególny pomagają osobom ze stwardnieniem rozsianym, szerzą wiedzę na temat choroby i wspierają działania Towarzystwa. W tym roku zostało wyróżnione 32 osoby, ponieważ w tamtym roku Gala się nie odbyła ze względu na pandemię. 

Wśród 14 laureatów ogólnopolskich wyróżnień Ambasadora SM znalazł się Tomasz Matuszewski, burmistrz Sanoka oraz Leszek Puchała, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku. Odznaczenie jest uhonorowaniem osób publicznych mających zasługi w podnoszeniu świadomość społecznej oraz upowszechnianiu wiedzy na temat stwardnienia rozsianego i życia z tą chorobą. Nasza redakcyjna koleżanka Edyta Wilk otrzymała natomiast podziękowania Serca Serc. Podziękowania to wyróżnienie dla osoby lub instytucji, które istotnie przyczyniają się do realizacji „SyMfonii serc”.

Serdecznie gratulujemy.

dcz

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj