Mistrzowskie rozgrywki podopiecznych WTZ

Mistrzowskie rozgrywki podopiecznych WTZ

Mnóstwo emocji, wspaniałych serwisów oraz ciekawych zagrań – tak wyglądał I Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej z kilku placówek. W zawodach wzięli udział podopieczni: WTZ Stara Wieś, WTZ Huzele, WTZ Haczów, ŚDS Nowosiółki, WTZ „PROGRES” oraz organizatorzy turnieju WTZ „ŚWIETLIK”.

27 października w Centrum Rehabilitacji i Sportu został zorganizowany I Turniej Tenisa
Stołowego Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W turnieju wzięło udział kilka zaprzyjaźnionych placówek: WTZ Stara Wieś, WTZ Huzele, WTZ Haczów, ŚDS Nowosiółki, WTZ „PROGRES” oraz organizatorzy turnieju WTZ „ŚWIETLIK”. Uczestnicy byli podzieleni na cztery grupy, każdy mógł zmierzyć się z każdym. Najlepsi przechodzili do kolejnych etapów, które rozegrano w systemie pucharowym. Zawodnicy prezentowali wysoki poziom gry. Po zaciętej rywalizacji zostali wyłonieni zwycięzcy. Najlepszym okazał się Jan z WTZ Haczów, który w finale pokonał Roberta – podopiecznego WTZ Stara Wieś. Na ostatnim miejscu podium uplasował się Marcin – również z WTZ Haczów. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Na zakończenie rozgrywek zwycięzca zmierzył się z Bogusławem Rajtarem, dyrektorem MOSiR-u. Dyrektor musiał uznać wyższość Jana i pogodzić się z przegraną.

To kolejna już impreza sportowa, którą organizuje WTZ „Świetlik” wraz z MOSiR-em. W lipcu zorganizowano Dzień Sportu Osób Niepełnosprawnych na stadionie „Wierchy”. W planach jest organizacja cyklicznych imprez sportowych, które mają integrować całe środowisko.

dcz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj