SPGK Sanok zaprasza do instalowania aplikacji mobilnej

Zmiany w SPGK. Rada nadzorcza odwołała prezesa SpółkiAby pozostać w zasięgu ręki, oprócz wersji mobilnej nowej strony internetowej www.spgk.com.pl, SPGK Sanok wyszło na przeciw oczekiwaniom dzisiejszych klientów i stworzyło aplikację mobilną. Aplikacja pozwoli  łatwo i w każdym miejscu sprawdzić rozkład jazdy MKS, kupić bilet czy też umówić się na wizytę w warsztacie!

Pobierzcie aplikację SPGK SANOK na swoje smartfony już dziś!

My na pewno będziemy aplikację testować 🙂 

6 KOMENTARZE

  1. Starsze panie korzystające często z komunikacji miejskiej są wręcz stworzone do tego, żeby instalować aplikacje. Marzą o tym.

  2. Mrożek w „Weselu w Atomicach” opisał fantastycznie taką oto rzeczywistość: technika we wsi stanęła wysoko, ale na weselu tradycyjnie jeden drugiego ciął nożem… Jeśli rozumiesz, o czym mówię…

    • Hejtujemy ponieważ jesteśmy anonimowi, a w Internecie robimy to za pomocą słowa pisanego. Nie ma tutaj bezpośredniego kontaktu, możemy schować się za nickiem czy zdjęciem. Taka sytuacja ułatwia nam możliwość obrażania osób w Internecie.

      Przyczyną hejtu bardzo często jest zazdrość, niezadowolenie ze swojego życia oraz przykre doświadczenia, które mają miejscu w życiu hejtera. W ten sposób hejter chce sobie i innym coś udowodnić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj