Trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Trwa 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem Orkiestra gra „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”. Bieszczadzki Sztab WOŚP zaprosił wszystkich do Skansenu – na ludowa nutę!

Mimo wietrznej pogody frekwencja dopisuje.  O 11.00 rozpoczął się bieg „Policz się z cukrzycą”. Chętnych do zmierzenia się z trasą było naprawdę dużo.  W biegu wzięło udział wiele rodzin z dziećmi. Na starcie biegu w stoisku przygotowanym przez Uczelnię Państwową w Sanoku można zmierzyć poziom glukozy we krwi.

Amatorzy zimna i wody będą morsować po godzinie dwunastej. Wesołe Morsy Hipotermia Sanok od lat wspierają Orkiestrę. Motywem przewodnim tegorocznego morsowania są elementy ludowe. Na miejscu jest rozstawiony basen. Swoje stoisko z indiańskim tipi i ogniskiem mają także członkowie Stowarzyszenia „Łucznicy Sanoka”. Chętni mogą spróbować postrzelać z łuku. 

Na rynku Galicyjskich rozstawione są stoiska pań z kół gospodyń wiejskich, gdzie można spróbować swojskich potraw i wypieków. Wielu lokalnych producentów tradycyjnej żywności przyjechało ze swoimi wyrobami.

 

 

Koło Strzeleckie LOK Galicja Sanok zaprasza wszystkich członków i sympatyków strzelectwa na organizowaną przez siebie wystawę broni strzeleckiej. Panowie ciekawie opowiadają o kolekcji broni wśród której znajdują się interesujące i unikatowe sztuki. 

 

Warto wybrać się na spacer, nie zapomnijcie tylko o ciepłych czapkach i szalikach.

ew 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj