35. Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

35. Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych

W Osiedlowym Domu Kultury „Puchatek” w Sanoku 12 lutego zakończyła się wystawa i konkurs modelarski.  Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych jest, w swojej dziedzinie, jednym z trzech najdłuższej trwających konkursów w Polsce. W konkursie wzięło udział siedemdziesięciu czterech wykonawców z różnych stron Polski, którzy zaprezentowali trzysta dwa modele. Poniżej prezentujemy wyniki.

ew
Wyniki:

FIGURA FANTAZY-SENIOR

1.NR 97 PAŁUCHA HUBERT KROSNO

FIGURA FANTAZY- MŁODZIK

1.NR 247

2.NR 80 SLIWA PATRYCJA GROJEC

FIGURA SENIOR +MŁODZIK

1.NR 95 ZIELIŃSKI PIOTR PRZECISZÓW

2.NR 86 ŚWIERAD SZYMON BESTWINA

3.NR 248 CHUDZIKIEWICZ NINA PRZYSIETNICA

BUDOWLA MŁODZIK

1.NR 157 CZEKAJ ANNA CZERTEŻ

2.NR 156 PASTUSZAK POLA CZERTEŻ

3.NR 40 WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ BIECZ

S2-SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE KARTON SENIOER

1.NR 265 KUŻDŻAŁ ANDRZEJ MIELEC

2.NR 203 BURAS WOJCIECH SANOK

S1-SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE KARTON SENIOR

1.NR 277 BOREK MARIUSZ KRZYWA

2.NR 105 TERCHA ŁUKASZ RZESZÓW

3.NR 264 KUŻDŻAŁ ANDRZEJ MIELEC

S3 – SAMOLOTY ODRZUTOWE KARTON

1.NR 268 KUŻDŻAŁ MARIUSZ MIELEC

2.NR 266 KUZDZAŁ ANDRZEJ MIELEC

3.NR 93 ZIELIŃSKI PIOTR PRZECISZÓW

O – OKRENTY KARTON JUNIOR+MŁODZIK

1.NR 209 FINIK KAROL SANOK

2.NR 239 BŁAŻEWICZ MICHAŁ PRZEMYŚL

3.NR 76 MAGA PATRYK BESTWINA

O- OKRENTY KARTON SENIOR

1.NR 71 FUCZEK ŁUKASZ OŚWIEMCIM

2.NR 208 FINIK MACIEJ SANOK

3.NR 236 SZPIECH FILIP NOZDRZEC

Ż – ŻAGLOWCE

1.NR 238 KRÓL TOMASZ PRZEMYŚL

2.NR 243 BŁAŻEWICZ MICHAŁ PRZEMYŚL

O -OKRENTY PLASIK SENIOR+MŁODZIK

1.NR 235 TURZYNIECKI PRZEMYSŁAW SANOK

2.NR 112 SIOMA LENA RZESZÓW

3.NR 186 PIETRYKA ARTUR PRZYSIETNICA

PG – POJAZDY GĄSIENICOWE PLASTIK SENIOR

1.NR 260 BEREŻNICKI KAROL RZESZÓW

2.NR 134 TOBIJASZ WOJCIECH RZESZÓW

3.NR 174 SIADKOWSKI MAREK BRZOZÓW

PG – POJAZDY GĄSIENICOWE PLASTIK JUNIOR

1.NR 78 MAGA PATRYK BESTWINA

2.NR 34 WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ BIECZ

3.NR 163 WOJTOWICZ MAREK PRZYSIETNICA

PG – POJAZDY GĄSIENICOWE PLASTIK MŁODZIK

1.NR 113 SIOMA LENA RZESZÓW

2.NR 115 DUDEK FRANCISZEK RZESZÓW

3.NR 119 DUDEK KRZYSZTOF RZESZÓW

PK – POJAZDY KOŁOWE SENIOR PLASTIK

1.NR 2 PASZKIEWICZ GRZEGORZ KOSTAROWCE

2.NR 136 TOBIJASZ WOJCIECH RZESZÓW

3.NR 227 AUGUSTYN ŁUKASZ RZESZÓW

PK – POJAZDY KOŁOWE MŁODZIK PLASTIK

1.NR 110 SOMIA LENA RZESZÓW

2.NR 37 WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ BIECZ

3.NR 145 ROZENBAIGER JOANNA JEDLICZE

PG – POJAZD GĄSIENICOWYE KARTON SENIOR

1.NR 259 BEREŻNICKI KAROL RZESZÓW

2.NR 213 STOKŁOSA GRZEGORZ BEREZKA

PG – POJAZDY GĄSIENICOWE KARTON JUNIOR

1.NR 88 KLUCZNY WIKTOR BESTWINA

2.NR 73 MAGA PATRYK BESTWINA

PG -POJAZDY GĄSIENICOWE KARTON MŁODZIK

1.NR 188 PIETRYKA ARTUR PRZYSIETNICA

2.NR 30 WÓJCIKEWICZ OLIWIA BIECZ

3.NR 274 NIZIOŁ DAWID PRZYSIETNICA

 

 

U – UZBROJENIE KARTON SENIOR

1.NR 205 BURAS WOJCIECH SANOK

2.NR 261 BEREŻNICKI KAROL RZESZÓW

U – UZBROJENIE PLASTIK SENIOR

1.NR 220 DYLĄG ADAM JEDLICZE

2.NR 138 KRÓL TOMASZ PRZEMYŚL

U – UZBROJENIE PLASTIK MŁODZIK

1.NR 117 DUDEK FRANCISZEK RZESZÓW

2.NR 195 GERLACH GABRIEL JEDLICZE

F -FIGURA PLASTIK

1.NR 175 SIADKOWSKI MAREK BRZOZÓW

2.NR 251 BEREŻNICKI KAROL RZESZÓW

3.NR 131 TOBIJASZ WOJCIECH RZESZÓW

PC – POJAZDY CYWILNE KARTON SENIOR

1.NR 207 BURAS WOJCIECH SANOK

2.NR 241 BŁAŻEWICZ MICHAŁ PRZEMYŚL

3.NR 62 JANASD PAWEŁ JEDLICZE

PC – POJAZDY CYWILNE PLASTIK SENIOR + JUNIOR

1.NR 232 TURZYNIECKI PRZEMYSŁAW SANOK

2.NR 245 CHUDZIKIEWICZ IGOR PRZYSIETNICA

PC – POJAZDY CYWILNEM PLASTIK MŁODZIK

1.NR 109 TERCHA ADAM RZESZÓW

PC – POJAZDY CYWILNE KARTON MŁODZIK

1.NR 242 BŁAŻEWICZ MICHAŁ PRZEMYŚL

2.NR 211 FINIK LENA SANOK

3.NR 28 WÓJCIKIEWICZ OLIWIA BIECZ

DIORAMY

1.NR 5 GRZEGORZEWSKI GRZEGORZ KRAKÓW

2.NR 181 SIADKOWSKI MAREK BRZOZÓW

3.NR 158 CZEKAJ KRZYSZTOF CZERTEŻ

ŚMIGŁOWSE PLASTIK SENIOR

1.NR1 PASZKIEWICZ GRZEGORZ KOSTAROWCE

2.NR 219 DYLONG ADAM JEDLICZE

 

 

 

 

S1 – PLASTIK SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE JUNIOR

1.NR 104 MUSIAŁEK MIKOŁAJ BRZOZÓW

2.NR 125 NOWAK ZUZANNA RZESZÓW

3.NR 162 WOJTOWICZ MAREK PRZYSIETNICA

S1 – PLASTIK SAMOLOTY JEDNOSILNIKOWE MŁODZIK

1.NR 111 SIOMA LENA RZESZÓW

2.NR 53 JANAS ZUZANNA JEDLICZE

3.NR 148 ROZENBAIGER JOANNA JEDLICZE

SC SAMOLOTY CYWILNE SENIOR

1.NR 68 BANASIK ZDZISŁAW RÓWNE

2.NR 225 KĘDZIOR BOGUSŁAW KROSNO

3.NR 214 DYLĄG ADAM JEDLICZE

SZ SZYBOWCE SENIOR

1.NR 67 BANASIK ZDZISŁAW RÓWNE

2.NR 252 BEREZNICKI KAROLK RZESZÓW

3.NR 65 JANAS PAWEŁ JEDLICZE

S3 SAMOLOTY ODRZUTOWE PLASTIK MŁODZIK

1.NR 118 DUDEK KRZYSZTOF RZESZÓW

2.NR 35 WÓJCIKIEWICZ MICHAŁ BIECZ

3.NR 146 ROZENBAIGER JOANNA JEDLICZE

S3 SAMOLOTY ODRZUTOWE PLASTIK JUNIOR

1.NR 102 MUSIAŁEK MIKOŁAJ BRZOZÓW

2.NR 149 ROZENBAIGER ŁUKASZ JEDLICZE

S3 SAMOLOTY ODRZUTOWE PLASTIK SENIOR

1.NR 7 RETTINGER KRZYSZTOF LESKO

2.NR 19 RETTINGER OSKAR LESKO

3.NR 215 DYLONG ADAM JEDLICZE

S2 SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE MŁODZIK PLASTIK

1.NR 144 ROZENBAIGER JOANNA JEDLICZE

2.NR 187 PIETRYKA ARTUR PRZYSIETNICA

3.NR 273 NIZIOŁ DAWID PRZYSIETNICA

S2 SAMOLOTY WIELOSILNIKOWE SENIOR POLASTIK

1.NR 46 WIECZOREK WOJCIECH SZEBNIE

2.NR 178 SIADKOWSKI MAREK BRZOZÓW

3.NR 253 BEREŻNICKI KAROL RZESZÓW

S1 SAMOLOTY JEDOSILNIKOWE PLASTIK SENIOR

1.NR 43 WIECZOREK WOJCIECH SZEBNIE

2.NR 182 SIADKOWSKI MAREK BRZOZÓW

3.NR 231 TURZYNIECKI PRZEMYSŁAW SANOK

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj