Nabór wniosków o przyznanie nagród lub wyróżnień sportowych w 2022 r.

Nabór wniosków o przyznanie nagród lub wyróżnień sportowych w 2022 r.

 

Burmistrz Miasta Sanoka zaprasza do składnia wniosków o przyznanie na rok 2022 nagród lub wyróżnień w dziedzinie sportu dla sportowców, którzy odnieśli sukcesy w 2021 roku w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym oraz dla trenerów i działaczy sportowych.

 

Zasady i tryb przyznawania nagród i wyróżnień sportowych określa Załącznik nr 1 do Uchwały Nr LVI/503/22 Rady Miasta Sanoka z dnia 24 lutego 2022 r. w sprawie zmiany uchwały w sprawie ustanowienia zasad przyznawania stypendiów oraz nagród i wyróżnień za wyniki sportowe (Dz. Urz. Woj. Podkarpackiego z dnia 10 marca 2022 r. poz.1053).
Wzór wniosku oraz uchwała Rady Miasta Sanoka wraz z załącznikami, dostępne są w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta w Sanoku, pokój 20 oraz na stronie internetowej – www.sanok.pl – zakładka „Załatw Sprawę w urzędzie – formularze i wnioski do pobrania – dotacje, stypendia sportowe, nagrody” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Sanoku www.bip.um.pl w zakładce „Formularze i wnioski do pobrania – wnioski z wydziałów – Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich – nagrody i stypendia sportowe” oraz poniżej.
Wniosek o przyznanie nagród lub wyróżnień sportowych wraz z załącznikami należy złożyć w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nagrody/Wyróżnienia Sportowe” w Biurze Obsługi Klienta – Urzędu Miasta w Sanoku (Sanok ul. Rynek 1, pok. nr 1). Termin składania upływa 31 marca br. o godz. 15.30.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj