Mistrzostwa Polski w dogtrekkingu już jutro w sanockim skansenie

Dogtrekking to sport, który łączy rywalizację, zdrowy tryb życia i miłość do zwierząt. Już jutro w sanockim skansenie pary zawodników wyruszą w trasę biegową, by powalczyć o mistrzostwo Polski, ale też by przeżyć wspaniałą sportową przygodę. Start: sanocki skansen, godzina 10.00.

Uczestnicy wyścigu będą mieli w Sanoku do dyspozycji trzy trasy: mini (15 km), mid (25 km) oraz long (40 km). Mistrzostwa Polski będą rozgrywane na dystansie mid oraz long.

To piękny widok: ludzie z czworonogami u boku, uśmiechnięci, zatroskani o kondycję i samopoczucie swoich pupilów. W tle sanocki skansen, potem malownicze trasy pośród zieleni. Miłośnicy dogtrekkingu chętnie przyjeżdżają do Sanoka z całej Polski. A potem opowiadają znajomym, jak tutaj jest pięknie. Organizatorzy Mistrzostw Polski prowadzą stronę internetową, na której można przeczytać o zabytkach i atrakcjach miasta i okolic.

Życzymy zawodnikom wspaniałych wrażeń i dobrych wyników na mecie i zapraszamy do kibicowania. Start (kto był chociaż raz, ten wie, że warto to zobaczyć) w skansenie o godz. 10. Zakończenie wyścigu i dekoracja uczestników została zaplanowana na godz. 16.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj