Fotografie z dawnej pracy – ciekawy konkurs dla osób 50+

Wracasz czasem do wspomnień i przeglądasz z sentymentem stare albumy? Może masz w swojej kolekcji zdjęcia z różnych etapów swojego życia? Czy w tej kolekcji znajdziesz takie, które przedstawiają Twoje dawne życie zawodowe w czasach PRL lub początków nowego ustroju? Masz 50 lat lub więcej i mieszkasz w województwie podkarpackim/ lubelskim?

Jeśli na każde z tych pytań odpowiedziałeś „Tak” to znaczy, że jest to konkurs przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Aby zostać uczestnikiem konkursu organizowanego przez portal Aplikuj.pl należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy, załączając w nim maksymalnie 3 fotografie, związane z tematyką pracy. Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej do 16 października 2022 r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą rozpatrywane https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i zamieszczenie Twoich zdjęć w galerii pokonkursowej.

Zachęcamy do udziału i zapewniamy, że na laureatów czekają ciekawe nagrody w postaci telefonów komórkowych, kursów komputerowych (sferakursow.pl), książek i przydatnych gadżetów. Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj: https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie

Fotografie z dawnej pracy – ciekawy konkurs dla osób 50+

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj