Montaż urządzeń w skateparku

Montaż urządzeń w skateparku

Rozpoczął się montaż urządzeń w skateparku przy ul. Białogórskiej, jest to już ostatni etap prac przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym. Ze względu na trudności wykonawcy z dostępem do materiałów, dostawa gotowych urządzeń opóźniła się o kilka tygodni.

Wreszcie się doczekamy i już za kilka dni na płycie skateparku pojawią się takie urządzenia, jak: bankramp, funbox, grindbox i rail prosty. Cieszymy się, że ten obiekt zyskał nową jakość za sprawą realizacji I etapu modernizacji. Powstała tam infrastruktura cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych sanoczan.

Na wiosnę planujemy dodatkowe nasadzenia drzew szczególnie w obrębie miasteczka ruchu drogowego, co da dodatkowy cień w gorące dni, zaś dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu zamontujemy dodatkowe oświetlenie.

W opracowaniu jest też dokumentacja ścieżki pieszo-rowerowej Velo San droga rowerowa Sanok – Zagórz. Będzie ona miała nawierzchnię betonowo-asfaltową długości niemal 4 km 800 m, szerokość 3,58 m od Carrefoura do mostu w Olchowcach. W tym 2m ścieżka rowerowa i 1,5m zajmie chodnik. Całościowo ta inwestycja jest w 100% dofinansowana z Funduszu Inwestycji Lokalnych dedykowanego gminom położonym na terenach górskich o dofinansowanie infrastruktury turystycznej w kwocie 8 mln zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj