Nowy sponsor Premium dla Marma Ciarko STS Sanok

 

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. została Sponsorem Premium dla Marma Ciarko STS Sanok, dzięki staraniom burmistrza.

– Jestem szczęśliwy mogąc poinformować, że w tych niełatwych czasach po przeprowadzonych rozmowach oraz wsparciu przychylnych nam osób do grona podmiotów wspierających sanocki hokej dołączają kolejne. Dziękuję serdecznie za zaufanie i dostrzeżenie potencjału drużyny Marma Ciarko STS Sanok Zarządowi Krajowej Grupy Spożywczej S.A. za wspieranie tradycji hokejowych i podjęcie decyzji o przekazaniu środków finansowych na seniorską drużynę grającą w ekstralidze PHL. – napisał na swoim profilu społecznościowym burmistrz Tomasz Matuszewski – Tym razem pozyskujemy sponsora Premium. Dzięki takiemu wsparciu drużyna ma szansę na wyjście z chwilowego kryzysu. Podejmowane przeze mnie działania ukierunkowane tak na pozyskiwanie kolejnych sponsorów, jak i inwestycje w infrastrukturę sportową przynoszą efekty w postaci dołączania kolejnych partnerów, co przekłada się na konkretne wsparcie również finansowe i mam nadzieję, coraz lepsze wyniki sportowe.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję nowemu sponsorowi Krajowej Grupie Spożywczej a także wszystkim osobom, które tak dalece pozytywnie odpowiedziały na moje starania obliczone na pozyskanie kolejnych środków finansowych na sanocki sport.
W tym miejscu ponownie dziękuję także obecnym sponsorom pani Marcie Półtorak prezes Marma Polskie Folie i Millenium HALL, Ryszardowi Ziarce prezesowi Ciarko Design i Józefowi Leśniakowi prezesowi Automet GROUP Spółka Jawna oraz wielu sponsorom i osobom prywatnym, które również dokładają cegiełkę do wspierania hokeja.

Burmistrz zaznaczył, że wierzy, że każda drużyna reprezentująca Sanok z herbem na piersi ma szansę powtórzyć sukcesy sprzed lat lub pisać nową historię wspaniałych sukcesów sportowych.