Zaproszenie na Jarmark Adwentowy

 

17 i 18 grudnia na sanockim Rynku odbędzie się Jarmark Adwentowy. Tradycyjnie w rozstawionych domkach i na indywidualnych stoiskach będzie można nabyć świąteczny asortyment od lokalnych rękodzielników.

 

Są jeszcze  ostatnie miejsca dla wystawców z własnymi stoiskami, którzy chcą zgłosić swój udział w Jarmarku. Zainteresowani rękodzielnicy mogą zgłaszać się ze swoim asortymentem, wypełniając formularz i przesyłając odręcznie podpisane zgłoszenie na adres e-mail: komski@um.sanok.pl lub do pokoju 63 Urzędu Miasta Sanoka, do 7 grudnia br. Więcej informacji jest dostępnych pod numerem telefonu  13 46 52 884.
Do pobrania  Formularz
Do pobrania   Regulamin

4 KOMENTARZE

  1. Proszę zwrócić uwagę na napis BURMISTRZ a bardziej BUMISTRZ 🙂 Kiedyś ZaCHUtyń na pierwszej stronie Tygodnika a dziś BUMISTRZ.
    Co za idioci tam pracują? Wiedza na poziomie szkoły podstawowej a tu takie trudności.
    Tak to bywa jak się nie czyta tylko bezmyślnie udostępnia.

  2. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. Widocznie tępaku robisz nic i jesteś w tym bardzo dobry.

  3. Nie, nie rozstrzelać a zamknąć tą gazetkę bo raz że przynosi tylko straty dla miasta, dwa kto dziś czyta prasę drukowaną? Info w necie w poniedziałek a w gazecie na koniec tygodnia? I najważniejsze ta gazeta istnieje tylko po to aby przydupasy BUMiSTRZA miały pracę kosztem budżetu miasta a patrząć na poziom artykułów, błędy typu ZaCHutyń można wywnioskować że osoby tam pracujące nie mają pojęcia o swojej pracy. Jedyny ich cel to chwalić pracodawcę. Jestem pewny że przyszly bumistrz zrobi z tym porządek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj