Przyrodnicza zimowa saga w dolinie Sanu – zaproszenie na kurs

Organizatorzy serdecznie zapraszają na 18-godzinny kurs „Przyrodnicza zimowa saga w dolinie Sanu”. Zajęcia odbędą się na terenie Pogórza Bukowskiego (w paśmie Wiechy) oraz w dolinie rzeki San. Zajęcia prowadzi mgr inż. Piotr Kutiak.

Zbiórka o godz. 8:30 na parkingu przy Zespole Szkół nr 3 przy ul. Stróżowskiej 16 w Sanoku.
Zajęcia prowadzone będą w trakcie wędrówki szlakiem niebieskim (Sanok – Chryszczata) na odcinku Sanok – Kąty 525 m n.p.m. Następnie przejście do Zagórza (Doliny) i kontynuacja zajęć w dolinie Sanu na ścieżce rowerowej Velo – San (wieża widokowa) i powrót do Sanoka na ul. Stróżowską ok. godz.15:30. Uczestników obowiązuje obuwie dostosowane do wycieczki górskiej w warunkach zimowych oraz zabranie prowiantu, zapasu wody i płaszcza/kurtki przeciwdeczowej na trasę zajęć. Trasa na Sanok – Kąty 525 – Zagórz Dolina (14 km; podejść 284 m, zejść 183 m) w warunkach zimowych o średnim stopniu trudności. Ilość miejsc ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń na nw. formularz, gdzie należy podać imię, nazwisko, oraz nr telefonu. Rekrutacja na przedmiotowe szklenie trwa do 30 listopada br.
Link do formularza zgłoszeniowego:
Warsztaty powstały w ramach projektu „Rozwój Bieszczadzkiego UL’a – Bieszczadzkiego Uniwersytetu Ludowego” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Wspierania Rozwoju Uniwersytetów Ludowych na lata 2018 -2030. Liderem projektu jest Bieszczadzki Uniwersytet Ludowy, Partnerem Lokalna Grupa Działania „Zielone Bieszczady”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj