Jakie są rodzaje personalizacji na strojach piłkarskich?

 

Komplety piłkarskie, aby mogły pomóc w identyfikacji wizualnej zawodników w oficjalnej rozgrywce, powinny być odpowiednio spersonalizowane. Na rynku odzieży sportowej, w tym kompletów przeznaczonych do gier zespołowych istnieje wiele technik personalizacji, podpowiadamy, która z nich jest naszym zdaniem najlepsza.

Sublimacja

Zamawiając komplety do piłki nożnej, takie jak np. stroje piłkarskie PEHA – polskiego producenta odzieży sportowej, możesz wybrać rodzaj techniki, które zostaną zadrukowane ubrania. Sublimacja jest jedną z najbardziej popularnych, najtrwalszych i oferujących największą precyzję w oddaniu kolorystyki projektu. Metoda sublimacji polega na przeniesieniu dowolnego, nawet najbardziej skomplikowanego i wielobarwnego projektu na papier transferowy. Na dalszych etapach drukowania projekt z papieru przenoszony jest bezpośrednio na dzianinę z wykorzystaniem specjalnych pras, które wykorzystują wysokie temperatury. Ten proces umożliwia wtopienie specjalnych tuszy bezpośrednio we włókna materiału, dzięki czemu nadruki sublimacyjne nie pękają i nie odklejają się – pozostają integralną częścią dzianiny.

Sitodruk

Kolejnym z przykładów popularnych metod nadruków na dzianinach jest sitodruk. To technika, która umożliwia wykonanie nadruków na odzieży i innych tekstyliach. Proces personalizacji polega na przenoszeniu trwałych farb przez specjalną matrycę zwaną również sitem. Opisane sito pokryte jest emalią odwzorowującą wybrany projekt. Taki wzór przenoszony jest bezpośrednio na koszulki piłkarskie. Tak przygotowany nadruk jest trwały, odporny na działanie promieni UV itp. Niemniej w przypadku strojów sportowych zespoły dużo częściej decydują się na wybór sublimacji.

Co można nadrukować na stroje piłkarskie?

Stroje piłkarskie PEHA: https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/stroje-pilkarskie mogą być zadrukowane dowolnym projektem: napisem, logotypem (np. logo sponsora), herbem miejscowości, szkoły i dowolną, inną, wielobarwną grafiką. Dużą zaletą wyboru oferty wspomnianego producenta jest to, że usługę sublimacji można otrzymać gratis! Wystarczy zamówić przynajmniej 6 kompletów do gry, by producent wykonał na nich trwałe nadruki sublimacyjne – całkowicie gratis!

 

Jak widzisz, spośród wielu metod nadruków na dzianinach, do tej najbardziej efektywnej zaliczana jest sublimacja. to technologia, która oferuje niemal nieograniczone możliwości projektowe, a sam nadruk jest niezwykle trwały i tak samo, jak dzianina – elastyczny i oddychający.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj