Sanoczanin Mistrzem Krzyżówek

Miło nam poinformować, że sanoczanin Andrzej Sternik ubiega się o tytuł „Mistrza Krzyżówek”. W imieniu zdolnego pasjonaty, zapraszamy wszystkich do kibicowania!

– Myślę, że to już odpowiedni czas, aby zaprosić poprzez redakcję „Tygodnika Sanockiego”, sanoczan i nie tylko, do kibicowania mej osobie w bardzo ciekawym teleturnieju „Gra słów. Krzyżówka” emitowanym codziennie w TVP 1 od 15.35, oprócz soboty i niedzieli.

20-tego marca w poniedziałek do TVP 1 na godz.15.35

– Byłem we Wrocławiu trzeci raz. Pierwszy raz, a był to odcinek 56 (5 listopada 2019 r.) zostałem mistrzem, ale w finale mistrzów niestety przypadł mi tytuł v-ce mistrza. Przegrałem o włos z Leszkiem z Chełmży. Potem po raz drugi, a było to 12 lipca 2020 r. (odcinek 221) nie pograłem niestety długo ponieważ trafiłem na Rafała z Częstochowy, zawodowego  korektora i nie było szans coś ugrać… Zawodnik z Częstochowy jest naprawdę bardzo szybki. Postanowiłem się jednak  „odgryźć” i po odczekaniu regulaminowego czasu, dostałem zaproszenie na nagranie odcinka 707. Jak poszło?? Wszystko można zobaczyć właśnie 20-tego marca… – mówi zawodnik z Sanoka. 

Powtórki odcinków można też obejrzeć na VOD wpisując tylko nazwę teleturnieju i numer odcinka.