Rynek znów pełen kolarzy

Tydzień po Orlen Wyścigu Narodów na sanockim Rynku ponownie zaroiło się od kolarzy. Około 120 cyklistów, nie tylko zresztą z naszego terenu – byli nawet zawodnicy z Rzeszowa i Gorlic – ruszyło w trasę rajdu Velo San Promo Tour 2023 Sanok – Zagórz. Więcej o imprezie w najbliższym numerze TS.
(bb)

4 KOMENTARZE

  1. A o imprezie na Rynku ani słowa. Boimy się o posady co? Napoleon z Berezki zabronił to nie piszemy ale w zamian wrzućmy jakiś syf o rowerkach.

  2. Mam głęboką nadzieje że już na jesień pisowska patologia przejdzie do historii a na wiosnę 2024 wraz ze zmianą burmistrza tygodnik zostanie zlikwidowany a wazeliniarzy i amatorzy co nie mają za grosz pojęcia o dziennikarstwie wylądują z łopatą w ręce w spgk. Tego wam życzę za to co zrobiliście z tej gazety a zrobiliście prywatny folwark dla jakiegos przyjezdnego z zadupia co ma czelność nazywać się sanoczaniem.

  3. Autorka pojęcia nie ma co to jest prawdziwe kolarstwo. To tutaj to zwykła zbieranina i amatorszczyzna. Sanocki rynek bo tutaj wyznaczono zbiórkę tych rowerzystów. Owszem były mąż (a obecnie radny bezradny rady miasta) autorki widywany jest na rowerku – charakterystyczne czerwone obuwie – ale do kolarza i pedałowania to jeszcze bardzo długa droga.

    • Jaka szkoda, że komentujący nie rozróżnia publikującego od autora tekstu, który jest wyraźnie podpisany „bb”, ale czego się spodziewać po tak niskim poziomie komentarza…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj