Nietuzinkowe spotkanie muzyczne – Angela Gaber i Marcelina Sokół

– Otwieramy listę osób chętnych na nasze dwa najbliższe koncerty relaksacyjne. Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie do nas, zadzwońcie bowiem ilość miejsc jest ograniczona przestrzenią. Zapraszamy Was z całego serca. Wszystkich, którzy mają już takie doświadczenia „kąpieli w dźwiękach” i tych, którzy zupełnie ich nie mają, ale czują i chcą tego doświadczyć – zaprasza Angela Gaber na muzyczne wydarzenie. 

Już 17.06 (sobota) Cisnej godz.20:00
i 23.06 (piątek) Sanok godz.18:00
Koszt koncertu:70zł
zapisy pod numerami telefonów: 607 546 999 i 503 374 929
To nietuzinkowe spotkanie muzyczne, koncert muzyki relaksacyjnej / medytacyjnej kobiecego duetu Angela Gaber & Marcelina Sokół (Merkaba).
Będzie to pełen relaks w dźwiękach mis kryształowych, tybetańskich, gongu, handapanu, głosu oraz innych instrumentów. To nie tylko piękne brzmienia ale możliwość doświadczenia głębokiego relaksu, odprężenia, które prowadzą do uzdrowienia przez wydobywane wibracje, wchodzące głęboko w strukturę ciała.
To kąpiel w dźwiękach która przyniesie błogie ukojenie nie tylko w ciele ale i umyśle.
Koncert odbędzie się w formie leżącej lub siedzącej. Warto zabrać ze sobą koc jeśli chcesz oddać się całkowitemu relaksowi. Oprócz doznań wizualnych warto wejść w stan medytacyjny i dać sobie ten czas.
Przeciwwskazaniem jest ciąża, rozrusznik serca, epilepsja.
Koncert poprowadzą dwie kobiety:
Angela Gaber – pochodząca z Bieszczad wokalistka nurtu etno world musi. Na swoim koncie ma debiutancki album „Opowieści z ziemi” oraz dwie autorskie płyty „Dobre Duchy” i „Zoria. Dziewczynka z gwiazd. Cichy memoriał” . Wrażliwa na punkcie brzmienia i prawdy współtworzenia. Aktualnie współpracuje z zespołem Wa-Da-Da grając muzykę inspirowana tradycyjnymi rytmami Afryki, Kuby, Brazylii ze spora domieszką rodzimych melodii oraz w duecie Tomaszem Dybałą.
Marcelina Sokół – certyfikowana muzykoterapeutka, dla której pasją jest praca z ludźmi. Muzyka jest dla niej praktyką terapeutyczną. Od 5 lat pracuje z falami dźwiękowymi, które pozytywnie wpływają na psychikę – zmniejszają poziom stresu, odczuwanego lęku, zwiększają motywację do życia. Pomaga odkrywać siebie poprzez koncerty relaksacyjne „kąpiel w dźwiękach”, „ceremonie dźwięku” warsztaty „uwolnij głos”, spotkania „śpiewokręgów” (w okół pieśni ludowych, ceremonialnych oraz mantr).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj