DARMOWE BADANIA POJAZDÓW!

„Sprawny pojazd – bezpieczne wakacje”

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. To czas, który sprawia szczególnie młodym ludziom wiele radości. To również okres podróży, tych dalekich, ale też całkiem bliskich. Ważne jest, aby podróżowanie było bezpieczne. Wielu  z nas w drogę wyruszy własnym samochodem, a każdemu kierowcy zależy na bezpieczeństwie swoim i przewożonych pasażerów.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów AUTOSAN organizuje w dniach 23 i 24 czerwca akcję pod nazwą „Sprawny pojazd – bezpieczne wakacje”, w ramach której przeprowadzone zostaną bezpłatne przeglądy techniczne samochodów osobowych mieszkańców Sanoka i okolic.

W ramach takiego przeglądu będzie można sprawdzić:

– stan płynu hamulcowego,

– stan ogumienia,

– sprawność amortyzatorów,

– sprawność i ustawienie świateł za pomocą najnowszych przyrządów do ustawiania wszystkich  rodzajów reflektorów: Xenon, Bi-xenon, Led, Bi-led, Matrix.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że właściwe parametry wyżej wymienionych elementów naszych pojazdów mają znaczący wpływ na bezpieczną jazdę.

Planując wakacyjny wyjazd, zadbajmy, aby był on dla nas prawdziwym odpoczynkiem bez zbędnych stresów związanych ze stanem naszych pojazdów. Skorzystajmy z bezpłatnego przeglądu samochodu oferowanego przez Okręgową Stację Kontroli Pojazdów AUTOSAN. Mimo tego, że nie będzie on podstawą do przedłużenia ważności badań technicznych pojazdu, to dostarczy nam bardzo ważnych informacji o stanie jego głównych układów.

W tym celu odwiedźmy stację, która mieści się w Sanoku przy ulicy M. Kluski (budynek Serwisu Autosan) w piątek 23 czerwca w godzinach 7.00 – 18.00 oraz w sobotę  24 czerwca w godzinach 8.00 – 14.00.

Po szczegółowe informacje w tej sprawie można zwrócić się bezpośrednio do pracowników OSKP AUTOSAN
–  numer telefonu 13 46 50 700.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj