Retrospekcja. W sobotę Interpiano zaprasza na nową wystawę sztuki współczesnej

Retrospekcja – wystawa zbiorowa podsumowującej dotychczasową działalność Galerii o smaku kawy INTERPIANO. Swoje prace zaprezentuje dziesięciu artystów o różnorodnych stylach i technikach. Wernisaż już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. 

Dla galerii o smaku kawy na sanockim deptaku był to rok pełen artystycznych osiągnięć. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy prezentowane były tam prace przede wszystkim lokalnych twórców, głównie malarzy, choć nie brakowało również rzeźby, instalacji i fotografii. 

–  Wystawa “Retrospekcja” to dziesięciu artystów i artystek, dziesięć różnych punktów widzenia i postaw twórczych. Każdy z nich mierzy się z innymi doświadczeniami, przeżyciami, wspomnieniami i dla każdego z nich sztuka ma inne znaczenie – mówi Małgorzata Orłowska, kurator wystawy. – Ich twórczość była i jest dla nas źródłem inspiracji i pozwala nam zanurzyć się w świat sztuki z jeszcze większą pasją – dodaje. 

Artyści biorący udział w wystawie: Elżbieta Kwiatanowska, Kuba Żeligowski, Robert Robson Onacko, Oksana Kulczycka, Ewa Kociuba, Ada Florek, Sylwester Stabryła, Jan Szczepkowski, Alicja Rożdzyńska, Zofia Śnieżko. 

Wystawa potrwa do 25 sierpnia. Wstęp bezpłatny. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj