Wieczory Muzyczne nad Sanem – Julia Milczanowska i Oliwia Krokis

Stowarzyszenie „Łączy Nas Sanok” serdecznie zaprasza na plenerowy koncert z cyklu „Wieczory Muzyczne nad Sanem”. Tym razem będziemy gościć Julkę Milczanowską i Oliwię Krokis, które łączy pasja do muzyki. Postanowiły one wystąpić przed sanocką publicznością z repertuarem, który obejmuje utwory zarówno młodszych, jak i starszych pokoleń sceny artystycznej.

Podczas tego niezapomnianego wieczoru muzycznego będziecie mieli okazję usłyszeć znakomite covery takich artystów jak Sanah, Dawid Podsiadło, Krzysztof Krawczyk czy Lady Pank.
Jednak to nie wszystko! Chcemy, abyście mogli również delektować się wybornymi smakami podczas tego wydarzenia. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość – będziecie mieli możliwość skosztowania pysznej kiełbasy z grilla oraz różnorodnych napojów.
Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się nad brzegiem Sanu. Dołączcie do nas i razem spędźmy niezapomniany wieczór w rytmach ulubionych utworów. Czekamy na Was!
Stowarzyszenie "Łączy Nas Sanok" serdecznie zaprasza na plenerowy koncert z cyklu "Wieczory Muzyczne nad Sanem". Tym razem będziemy gościć Julkę Milczanowską i Oliwię Krokis, które łączy pasja do muzyki. Postanowiły one wystąpić przed sanocką publicznością z repertuarem, który obejmuje utwory zarówno młodszych, jak i starszych pokoleń sceny artystycznej. Podczas tego niezapomnianego wieczoru muzycznego będziecie mieli okazję usłyszeć znakomite covery takich artystów jak Sanah, Dawid Podsiadło, Krzysztof Krawczyk czy Lady Pank. Jednak to nie wszystko! Chcemy, abyście mogli również delektować się wybornymi smakami podczas tego wydarzenia. Dlatego mamy dla Was dobrą wiadomość – będziecie mieli możliwość skosztowania pysznej kiełbasy z grilla oraz różnorodnych napojów. Zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się nad brzegiem Sanu. Dołączcie do nas i razem spędźmy niezapomniany wieczór w rytmach ulubionych utworów. Czekamy na Was!