Konkurs fotograficzny “Podróże małe i duże”

 

„Podróże małe i duże” to temat konkursu fotograficznego organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sanoku. Zapraszamy do przesyłania zdjęć prezentujących zabytki, ciekawe miejsca, piękno przyrody i krajobrazu. Zgłoszenia do 29 września 2023 r.

Zabierz aparat na wakacje! Zrób piękne i pomysłowe zdjęcie! Podziel się wspomnieniami z wakacji z szerszym gronem odbiorców, weź udział w konkursie.

„Podróże małe i duże” to konkurs tematyczny, którego uczestnikiem może zostać każda osoba fotografująca (amatorsko i zawodowo). Prace będą ocenianie w trzech kategoriach wiekowych:

  • 9-13 lat;
  • 14-17 lat;
  • osoby powyżej 18 roku życia

Poprzez udział w konkursie możesz przyczynić się do promocji ciekawych zakątków, a przy okazji własnej twórczości artystycznej. Podróżowanie to fascynująca przygoda, która daje nam możliwość odkrywania świata, zrozumienia różnych kultur i tradycji. Podróże mogą mieć różne formy i cele, nie zawsze muszą odbywać się najodleglejsze zakątki świata. Zwiedzamy nowe miejsca, by doświadczyć czegoś nowego i nieznanego. Wystawa pokonkursowa pozwoli pokazać publiczności piękno i różnorodność otaczającego nas świata, oraz poznać różne punkty jego postrzegania.

A zatem miłośników fotografii i podróży zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w konkursie znajdują się w regulaminie.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

OŚWIADCZENIE OSOBY DOROSŁE

OŚWIADCZENIE – OSOBY NIEPEŁNOLETNIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj