Zegarek Apple Watch. Dlaczego warto go wybrać?

Jednym z najchętniej wybieranych smartwatchów jest Apple Watch. Przemawia za nimi wydajność i płynność działania, bogactwo aplikacji, a także bezpieczeństwo i prywatność z integracją z ekosystemem Apple na czele. Dopracowany w każdym calu, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Jakie dokładnie cechy przemawiają za zakupem tego urządzenia?

Kto powinien zdecydować się na zegarek Apple Watch?

Apple Watch dostępny w sklepie Lantre jest przewidziany dla osób posiadających iPhone’a. Na jego zakupie mogą skorzystać przede wszystkim:

Osoby aktywne fizycznie – zegarek umożliwia monitorowanie treningów i stanu zdrowia. Łącząc go z aplikacją „Zdrowie” na iPhonie, na bieżąco sprawdzisz wszystkie interesujące Cię parametry.
Studenci – Apple Watch pozwala na lepsze zarządzanie czasem. Wyposażony jest m.in. w budzik, kalendarz i funkcję przypominania, które mogą pomóc studentowi w zapamiętywaniu ważnych terminów. Dodatkowo Apple Watch zawiera również aplikacje edukacyjne, pomagające w nauce, przygotowaniu do egzaminów, zapamiętywaniu materiałów i innych aktywnościach związanych z nauką.
Seniorzy – dla nich zegarek to znakomite rozwiązanie, ponieważ pozwala monitorować stan zdrowia, oferuje nawigację i wskazówki, które mogą być szczególnie pomocne dla seniorów w odnajdywaniu drogi i poruszaniu się po nieznanych miejscach. Dodatkowo dzięki Apple Watch seniorzy mogą otrzymywać powiadomienia o ważnych wydarzeniach, lekach, wizytach lekarskich itp.

Zegarek wyposażony jest w funkcję detekcji upadku, która może automatycznie wykryć nagły upadek seniora i w razie potrzeby automatycznie zadzwonić po pomoc, jeśli użytkownik nie będzie w stanie zrobić tego samodzielnie. Ponadto, Apple Watch oferuje funkcję powiadomień SOS, która pozwala szybko zadzwonić na numer alarmowy.

Co przemawia za zakupem zegarka Apple Watch?

Od wypuszczenia przez firmę Apple pierwszego smartwatcha minęło już 8 lat. W tym czasie przedstawiono już 11 modeli tych zegarków. Dlaczego warto wybrać Apple Watch?

Śledzi ulubione formy aktywności

Apple Watch prześledzi wiele form aktywności, poczynając od treningu siłowego, na jodze kończąc. Pokazuje użytkownikowi najbardziej interesujące go wskaźniki i całą aktywność w ciągu dnia, za pomocą kolorowych pierścieni. Gdy pierścień się domknie, oznacza to osiągnięcie indywidualnie założonego celu.

Dzięki aplikacji „Trening” możesz sprawdzić tempo wykonywanych ćwiczeń, a nawet siłę i wysokość n.p.m. Wykorzystaj funkcję treningu mieszanego i na bieżąco otrzymuj powiadomienia o swoich ostatnich wynikach. Jeśli lubisz sporty wodne, nie musisz zdejmować Apple Watcha z nadgarstka, ponieważ jest on wodoodporny na głębokości 50 metrów.

Dba o Twoje zdrowie

Apple Watch ma wbudowany krokomierz, który śledzi liczbę kroków, jakie wykonujesz w ciągu dnia. Wyposażony w optyczny sensor tętna, będzie mierzył Twoje tętno. Pozwala to na monitorowanie pulsu w spoczynku i podczas aktywności fizycznej.

W modelach od Series 4 wzwyż znajduje się funkcja EKG, która pozwala na rejestrację aktywności serca, co pomaga w wykryciu nieprawidłowości w jego rytmie. Wyposażono je również w funkcję detekcji upadku.

Niektóre modele Apple Watcha posiadają funkcję monitorowania poziomu tlenu we krwi, co przydaje się do oceny zdrowia układu oddechowego. Oprócz tego ciekawa jest opcja monitorowania snu, pomagające śledzić jakość i czas snu.

Umożliwia przeprowadzanie szybkich płatności zbliżeniowych

Apple Watch umożliwia wykonywanie szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą Apple Pay. Dzięki temu zegarek jest jeszcze bardziej użyteczny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Wystarczy skonfigurować płatności zbliżeniowe na iPhonie, aby zegarek otrzymał wszystkie potrzebne informacje. Aby zrealizować zakupy za pomocą Apple Watcha, wystarczy dwukrotnie nacisnąć boczny przycisk i zbliżyć zegarek do terminala płatniczego.

Oprócz wyżej wymienionych korzyści warto wspomnieć także o możliwości słuchania muzyki, dzwonienia i wysyłania wiadomości. Nie są to wszystkie zalety Apple Watch, dlatego warto przejrzeć wszystkie dostępne modele i wybrać ten, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj