Artyści proszą o głosy. Angela Gaber i Tomek Dybała mogą promować Podkarpacie

Angeli Gaber sanoczanom nie trzeba przedstawiać. Artystka mieszka od lat w Sanoku i artystycznie związana jest z naszym regionem. Jako duet z Tomkiem Dybałą wzięła udział w konkursie, w którym muzycy potrzebują wsparcia – głosów. Pomóżmy, bo zwycięstwo jest promocja również naszego miasta.

Dzień dobry bardzo słonecznie.  Mamy przyjemność wielką reprezentować Podkarpacie w Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Improwizowanej WSPÓŁBRZMIENIA. Na tym etapie decyduje głosowanie ludzi z Podkarpacia na swojego artystę . Mamy szansę przejść do finału który będzie miał miejsce w stolicy. Jesteśmy mocno związani z naszym regionem emocjonalnie i twórczo dlatego ośmielamy się prosić o ten głos i rekomendacje naszego duetu, który pochodzi z Ustrzyk Dolnych – serca Podkarpacia. Będziemy wdzięczni za wsparcie – Angela Gaber i Tomasz Dybała.

 

 

Poniżej znajduje się link do głosowania, krótki opis zespołu i wykon, którym przekonaliśmy zacne jury : https://mostthemost.pl/wspolbrzmienia-2023-e1-podkarpackie/angela-gaber-i-tomasz-dybala/